Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте, Казвам се Горан, на 28 години съм, търся да наема самостоятелна стая от апартамент, със съквартиранти или хазаи.

Публикувано от Mitashki 
Мога да плащам месечен наем от 170 до 220 лева (в зависимост от квартала и условията).

За мен: Смятам, че се за коректен и общителен човек. Непушач съм. Работя активно, а в свободното си време се опитвам да уча английски.

За квартирата: Предпочитам кварталите Младост 1, 1А, 2, 3, Дружба 1, Полигона, Мусагеница, Дървеница, Дианабад, Изгрев, Изток, Гео Милев, Яворов, Подуяне, Сухата река, Оборище, Заимов, Центъра, Лозенец, Фондови жилища, Банишора, Света Троица, Западен Парк, Илинден, Разсадника, Сердика, Лагера, Хиподрума, Белите Брези, Иван Вазов, Стрелбище, Гоце Делчев, Мотописта, Борово, Красно село, Славия.

При добри условия бих живял и в Младост 4, Красна поляна, Редута, Хаджи Димитър, Триъгълника, Захарна фабрика, Люлин 10 и 7 или друг квартал с много удобен транспорт към центъра.

За контакт: Може да ме търсите по всяко време на телефон: 0897 24-25-57

търся да наема стая под наем. казвам се горан, на 28г. съм, търся самостоятелна стая от апартамент, със съквартиранти или хазаи. мога да плащам наем от 180 до 230 лева (в зависимост от квартала и условията). смятам се за коректен и общителен човек. непушач съм. търся квартира в твартал с удобен ранспорт към центъра. предпочитам кварталите младост, иван вазов, стрелбище, сухата река, дървеница. може да ме търсите по всяко време на телефон: 0897 24-25-57




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-27 09:38 от Mitashki.
Давам стая под наем за мъж в Зона Б5 до МОЛ София с хазаи. За непушач! Няма възможност за ползване на кухня.Има прекаран интернет. За справка 0889603405 - Найденова

Здравейте Горан! Бих искала да добавя:
Предлаганата стая е с диван,фотьол,малка и голяма маса,гардероб.Стаята е с тераса - изглед към МОЛ-а.В апартамента живее и още един наемател, с който ще трябва да делите една баня.
Наемът е 180 лева , като отделно заплащате според потреблението парното,водата и по договоряне ел.енергията. За справка: 0889603405-Найденова
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход