Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЕ ХОДЕТЕ в стая под наем на Руски Паметник !!!

Публикувано от Sheky 
НЕ ХОДЕТЕ в стая под наем на Руски Паметник !!!
27-02-2007 - 18:15:42
Здравейте!
Наскоро наех и бързо напуснах една квартира на руски паметник - на ъгъла при големите жълти реклами на Райфайзен банк, при спирката на трамвай №5.
Ето какво се случи...
Първо хазяйката Еми /или Ели/ Кожухарова, ме зариби че имало портиер 24 часа /и за това няма да ми даде ключ от вратата/, топлата вода не прекъсва никога, парното е прекрасно и направо изглеждаше като рай на квартирите. Въпросната държи цялата кооперация и дава първите етажи на стоматологични и други офиси, а горните за живеене.
Е да ви обясня за какво иде реч...
Вода верно има ама когато е пусната на първия етаж, до петия не се качва особенно много... да не кажа изобщо. Базата е стара и порутена. Хлебарки се бият с квартирантите за последното залче хляб.
Докато беше топличко времето, парното работеше добре, когато заваля сняг... се разбра истината.. въпреки че няма да си кривя душата... това беше най-хубавото от всичко.. че парното работи... и не трябва да го плащаш /то както и водата и тока влизат в наема./
Но до тук описа, най-интересното започва, когато трябва да се приберете в къщата след 11 часа или недай Боже след 12.30.
Първата вечер се прибирам от работа в 11 и започвам да звъня на портиера, който съответно вече е заспал. Звънях аз 4-5 пъти за около 20-тина минути и хвала божествата, той най-накрая ми отвори. На другия ден се прибирам пак в 11 часа, но този път е въпросната Кожухарова на смяна и след второто ми позвъняване в период от 5 минути тя се появява на вратата. Отключи и о, боже - не сте чували такива викове. Що съм звънял много, що изобщо живея и дишам.
След два дни ме изгони от квартирата, защото не съм я бил поздравил на стълбите и щом не я поздравявам и уважавам и прочие значи не харесвам квартирата и няма нужда да я ползвам.
Това е то. Няма предизвестия един месец, няма други глупости.

ПС. Забравих да кажа, във въпросната къща се яде, но не се готви, защото не трябва да мирише на офисите долу на манджа.
Също не може да ти идват гости или дори да влязат да ти потропат на вратата, защото ако открадне някой нещо... имало проблеми с застрахователните фирми. Но от друга страна може да влезе всеки до зъболекарския кабинет ?!? /що за глупост по-дяволите/
Принципно има забрана на живущи там да не закъсняват след 12.30 часа, и също да пази изрична и 100%-това тишина. Но това не се отнася за кучетата на хазяйката Кожухарова, които вият и лаят през целия ден/и нощ./ Еми това е.
Моля се за вас никога да не ви се налага да ходите да живеете там.





Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-02-27 18:29 от Sheky.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход