Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Tyrsim dvoika ili sam chovek za staq v Belite Brezi

Публикувано от Marto 
[bgcolor=yellow]
Quote


Staqta e ot 3-staen apartament s dve WC-ta, banq s vanaa, parno, I-net, kabelna, telefon, kuhnqta e s golqma terasa, pechka, avt. peralnq, hladilnik, frizer. Mqstoto e mnogo komunikativno....Apartamenta e v mnogo dobro systoqnie, svetal i topal.. Staqta e 160lv. moje i dvaika moje i sam chovek...

Sega za nas smiling smiley)

Nie sme dve momcheta i dve momicheta..Raboteshti i sledvashti smiling smiley na po 22-25g. Jelaem horata da sa mladi, energichni, chistoplytni, podredeni, simpatichni i normalno ludi smiling smiley)Dda sa tochni sys smetkite smoking smiley Ako vi dopada opisanieto pishete ili se obadete na 02/5818514
[/bgcolor]
az sum na 26,imam sobstvena detektivska agenciq,i si tursq staqsmiling smiley) ne se pribiram 4esto,i ne sum shumen i ne haresvam kuponitesmiling smiley)ot vreme na vreme si vodq gadje,no sum tih i skromensmiling smiley)0897 585-203 9815189 Asen nikolov
????
20-01-2006 - 09:49:13
:} :} :} :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
oshte tursite li staq?
Steli, ne te razbiram!!!! Nie davame staq smiling smiley spinning smiley sticking its tongue out
Nie sme dvoika na 31 i 28g. i tyrsim staq rabote]i s4etovoditel i injinerka ako vse o6te se interesuvate drasnete edin red
Zdraveite tarsite li o6te sakvartiranti?Nie sme momi4e i mom4e 0888101116
vijdam,4e obyavata ne e nova. Dali vse o6te e validna? nie sme dvoika rabote6ti studenti, pu6a4i i tova, koeto predlagate, ni ustroiva. po koe vreme moga da zvunya na dadenia tel. nomer? ostavyam i tel. za vruska 0898823589 i 9634410/9634420 (delni4ni dni ot 10.00 do 17.00)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход