Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся самостоятелна стая до 100лв

Публикувано от Ивелина Добрева 
Търся самостоятелна стая, с топла вода в апартамента, на комуникативно място, с предпочитание на района около хотел Плиска или с директен транспорт до там. Студентка съм, работя, на 22 години, не особено шумна. Нямам претенции за хазяи или съквартиранти, ще се радвам да са готини хора, с които може да се общува.
Ако и вие търсите стая за не повече от 100лв, чорапите са ви достатъчно чисти, за да не лепнат по тавана :} и се радвате на живота, обадете ми се на 9632393 през работно време или на 0888399934, или ми пишете, за да потърсим заедно.
Zdravei
I az si tursq kvartira do 100 lv - rabotq v Drujba, taka che okolo Pliska me ustroyva
No pone dosega nisto ne sum otkrila
Kak vurvi pri tebe turseneto smiling smiley
Re:
01-02-2006 - 17:12:39
За сега нищо, но ако станем повече можем да мислим за апартамент и делба. За сега има още едно момиче, с което търсим, така че ставаме трима. Но тристайни за по 300лв. са редки като полезни изкопаеми. Остави телефон на siva@mail.bg или ми се обади на някои от телефоните за да обсъдим подробностите. winking smiley
Аз също търся квартира или по точно самостоятелна стая.Ако приемате мъж за съквартирант пиши на shadow_dancer_bg@abv.bgsmiling smiley. Работя в Студ. град, така че около Плиска ми е идеално. Условието ми е и аз да съм в отделна стая. winking smiley
tyrsq sykwartirant/ka :stefan karadja, samost.staq, obzawedena, 100 lv+depozit. 0887933001
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход