Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продажба на вилен имот чрез замяна

Публикувано от Митева 
Продавам вилен имот чрез замяна или дарение в с. Мало Бучино - 874кв.м на цена
23 000 евро. Особенности: има виза за строеж, в регулация, ток, вода, тел., вилна постройка състояща се от две стаи за ремонт, лятна кухня, беседка, вън.тоалетна, работилница, целогодишен достъп по земен път, градски рейс и маршрутка, тихо и спокойно място, на 7 км от центъра на София. За въпроси на тел.0887 41 85 04 и 0888 99 44 54 сем.Митеви. :}
Продадено ли е вече? Ако не е това ли е крайната цена? И много бих искала снимка на имота. От Петрич съм и нямам възможност сега да дойда до Вас. Имам голям интерес към вашият имот. Моля Ви пишете ми. Предварително Ви благодаря! smiling smiley



Добър ден!
Вилния имот не е продаден, да се надявям, че сте прочели условието че се продава чрез замяна. Ще ви обясня защо, не че с документите нещо не е наред, но ние живеем под наем и хазаина е решил да продава апартамента и нямаме време да чакаме делбата на парцелите. Цялата вилна част при нас се състои от 17 под имота всеки си има нотариален акт на негово име, но докато не се състои делбата се водиме съсобственици, да се надявам че ме разбирате за какво говоря. Съсобственици не на нашия имот, който 1/17 идеална част от цялота площ 14 915 кв.м., нашето място е 861 кв.м. площ, а на целия комплекс. Имаме нотариален акт на наше име, но за сега можем да го продадем само чрез замяна или дарение заради делбата, коята трябва да се извърши. За цената можем да говорим ако ви хареса самото място. При положение, че сте сериозен клиент е възможна отстъпка. Значи ще ви помоля да ми пишете на адрес:sonki@abv.bg и sonia@bgnet.bg за какво точно ви трябва имота, дали за строеж или да живеете в имота както е сега в това състояние да знам какво точно да Ви опиша като подробност, защото за снимка не ви обещавам за сега. Но каквото ви интересува ще ви отговоря. Ще се опитам да Ви обясня най-подробно всичко за да не се разкарвате напразно. Първо вилата се състои от две малки стаички, които са за ремонт, има работилничка голяма можеби 2,50/2,50 м.немога със точност да кажа, но във нея има прокаран ток. Има лоза, овощни дръвчета/ ябълки, круши, орех, дуля, слива и рози/ това е като пеизаж в имота. Лицето на имота към пътя е 19,11 кв.м. Но най-добре е Ви да си прецените дали ще Ви хареса и устройва. В лятната кухня има прокаран ток и вода/ силно налягане на водата/ и беседка с две пейки и маса. Имота в това състояние става за временно живеене тъй като тоалетната е външна и няма баня / възможно е да се дострои към постройката /, но ако го искате за строеж е идеално защото виличката не е на петното за строеж, и може да се използва като склад за материали и за преспиване на работна ръка. Ще Ви помоля за отговор дали ви харесва или се отказвате от предложението. Ако имате още въпроси с удоволствие ще отговоря. Желая Ви весели празници :] .
Мало Бучино на 7 км от центъра на София?
Да не би Суходол да е станал център на София? :crazy:
абе отворко знаешли въобще къде точно е центъра на софия, не е Младост.Въобще знаешли пътя до центъра и обратно.И кво те грее тебе тая работа а мисля че прочетох че има и градски транспорт до селото. Без коментар confused smiley
.......даже и метрото ходи до Моло Бучино.
eye popping smiley даже и самолетите кацат :crazy:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход