Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заменя кола за ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ

Публикувано от Николай 
Заменя лека кола Renault Espace 2.2 i, 1989, АГУ Ловато ( 2002 г.), аларма + имобилайзер, ел. стъкла и огледала, застраховка до 31.12.2005, технически преглед до 25.07.2006, платен данък 2005, намира се в Варна

на стойност 4’300 лв.


за ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ, за обработване, може и не обработвана, в Добруджа или Варненско

Тел. 052/604.108 или 0889/11.37.71

Мейл. houseresen@yahoo.fr
Re: Заменя кола за ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ
26-09-2005 - 16:22:30
avatar
Добре предлагаш, но дали някой ще го вземе това 16 годишно Рено те иначе са много хубавиsmiling smiley smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Nikolaj vzemam Renoto i poluchavash 5 kvadrata zemedelska zemja v posochenite regioni!
предлагам ти обработваема земя в дулово 0.011 декара. очаквам доплащане от минимум 25лв
:crazy: :ami: sad smiley
na mene mi tryabva podobna kola ako e v dobro sustoyanie mojem da izmislim neshto tel 0885 805236,nemoga da si namerya domashniya telefon inache shtyah da ti zvunnasmiling smileyseriozno ,vecherta shte se obadya ili zvunni ti
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход