Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.

Публикувано от evrika_bs 
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
06-01-2009 - 10:06:44
Продавам къщи(реновирани и нереновирани) и парцели в регулация.Имотите са моя собственост и се намират в района на град Белоградчик – част от екорегион Западна Стара Планина с разработен план за развитие на екотуризма. Съществуващите природни дадености -(природен резерват „Чупрене“, защитените местности “Копрен-Равно буче-Деяница-Калиманица” и “Връшка чука”, природните забележителности „Белоградчишките скали“, пещерата „Магурата“, водопадите Дуршин и Водният скок, и др.) са предпоставка за развитие на туристическа дейност. Очаква се обявяването на Природен парк „Западна Стара планина“, който ще обхваща територията .
За повече информация- www.belogradchik-property.com или на тел.0888764423
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
22-01-2009 - 11:25:10
moga da vi predloja 2 ka6ti v idealno sastoqnie v grad RAZLOG. KA6TITE SA V IDEALNO SASTOQNIE i imat dvorno mesto 50 i 150 kv.m. cenata na ednata ka6ta e 150 000 evro. pri interes ot va6a strana email ; sashoi7vanov@abv.bg
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
22-01-2009 - 13:24:04
Продавам къща в село Кладница . центара, на два етажа с таван , два гаража

и дворно място от 500 квадратни метра. Къщата е без дограма и е не измазана.

СПЕШНО тел. за връзка :0896 784 228
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
23-01-2009 - 11:05:23
prodavam ka6ta s goliamo dvorno miasto v selo balgarevo ob6tina kavarna
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
31-01-2009 - 19:10:53


Здравейте,
Аз съм частно лице и продавам следните собствени имоти.
Ако сте заинтерисувани се свържете с мен за допълнителна информация и снимки.
Лице за връзка Тодор Калинов - тел. 0897602326, e-mail todor_kalinov@abv.bg,ISQ: 432-416-399 Gmail: todorkalinov56@gmail.com,Skype: todor_kalinov

Продавам триетажна тухлена къща в с. Хан Аспарухово, обл. Стара Загора. Продажна цена 30 000 евро. РЗП 192 кв.м. Има трифазен ток, вода, телефон, гараж, кладенец, вътрешна баня и двор 1150 кв.м. На първия етаж има стая, кухня, баня с възможност за тоалетна, килер, гараж с канал, 5 чешми. Добра канализация. На втория етаж има хол, спалня, кухня, кухненски бокс и три тераси. На третия етаж са 3 стаи, камина и тераса. Той е незавършен. Вътрешно стълбище, външна тоалетна, кладенец, външна чешма.
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
03-02-2009 - 14:29:18
zdraveite . moga da vi predloja dva ka6ti v grad RAZLOG v idealno sastoqnie.i dveta razpolagat sas dvorno mesto 50 , i 150 kv.m... ka6tite se namirat v idealan centar na grad RAZLOG. cenata na ednata ka6ta e 150 000 evro. ednata ka6ta na parviq etaj razpolaga sas dve pome6teniq za magazini ili ofisi. pri interes or va6a strana , molq pishete. e-mail sashoi7vanov@abv.bg
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
08-02-2009 - 09:38:29
Здравейте.Аз съм часно лице и имам 3 декара порцел в Пловдив на коматевско шосе.Намира се непросредствено до жилищен комплекс от еднофамилни къщи.На парцела в момента строя две къщи за мен.Има възможност да построя ощи 4 еднофамилни къщи за продан.Имам почти готови идейни проекти.Къщите ще са на 2 етажа.Жилищна площ около 170-180 м2.Ще има и прилежащо дворно място.Къщите ще се обслужват от 6 метров новоасвалтиран път идващ от комплекса до нас.Парцела е обособен и ограден.Има достяп само от пътя.Вратата е автоматична с дистанционно.С две думе предпазено от натрапници и зли мисли.Парцела е снабден с всички комуникации:ток,вода,кабелна телевизия,интернет.От къщите ще може да се отваря входната врата на пътя и с камера се вижда кой е посетитела.Строителството може да се извърши по по-не стандартен начин за България.
А именно:
-Двойна зидария с изолация по средата-извършва се със специални керамични блокчена от Испания.По този начин се постига много добра изолация и външната мазилка има много голям живот.Отоплението и охлаждането може да се направи с термопомпа.Това е много добро и икономически изгодно решение.Стойноста на отоплението е на цената на отопление с твърдо гориво/дърва,екабрикети и др./,а охлаждането и няколко пъти по евтино.Целогодишно и топла вода за битови нужди.Има възможност и от басейн.Лятото водата от термопомпата е около 30 градуса и е възможно да минава през басиена.По този начин водата в басеина е вечно приятно топла и най-вече прясна.Няма нужда от хигиенични препарати.До парцела има спирка на държавния транспорт и ходенето до центара на града е въпрос на 15-20 минути.
Ако имате интерес пишете ми на имейла laki131@abv.bg
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
17-02-2009 - 10:01:54
продавам къща село Шишенци Видинско 80 кв .м.двор 800 кв.м. с овошки и лозе в центъра на селото на асфалтова улица. Теодора Мицева 0878683550; цена 6000 лева
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
05-03-2009 - 13:40:13
Предлагам къща 100кв.м с двор 790кв.м в гр.Шивачево Сливенска обл.-18000лв тел.0887715607
Re: Агенция ЕВРИКА търси за свои клиенти от ХОЛАНДИЯ.
20-04-2009 - 14:08:42
Здравейте,
Продавам имот в Еленския балкан. Прилагам подробно описание а при интерес и нужда от снимков материал можете да ми пишете или телехонирате цена 190 000 евро
ОБЕКТ ЗА ХОТЕЛ ИЛИ ХОСПИС
Имот в Еленския Балкан, с. Яковци – съществуваща двуетажна сграда със застроена площ 440 кв.м. и РЗП 980 кв.м Сградата е за реконструкция, с изготвен идеен проект (триетажна сграда с РЗП 1780 кв.м).В. посоченото РЗП не са заложени + около 400 км.м.под покривно пространство в които квадрати могат да се изградят конферентни зали и др. развлекателни занимания в зависимост от желанието и нуждите. Дворно място 3440 кв.м. Имотът е разположен на брега на язовир „Йовковци”, сред прекрасна природа, целегодишен достъп и идеална инфраструктура. Поради специфичността за изисквания и ограничения в санитарни зони и ограниченията за застрояване е забранено застрояване на други поробени обекти с изключение на вече съществуващи.
Селото се намира на 6 км. западно от гр.Елена и на 40 км от гр.Велико Търново. Община Елена е с алтернативно развиващ се екологичен, селски и културен туризъм, което прави изграждането на хотелски комплекс една инвестиция с добра перспектива.
Преустройството дава възможност за целогодишно използване неговия капацитет с предоставянето му и за организирани мероприятия /сипозиуми, конференции, каквито вече са традиция за град Елена/, а заедно с предлаганите атракции ще представлява затворен цикъл като цялостен туристически продукт.
Възможност за кандидатстване по европейски програми за финансиране.


0886 999 309 ДАФИНКА ЖИВКОВА
0887515756 СВЕТОСЛАВ ЖИВКОВ
e-mail: spring@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход