Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купува на много добри цени имоти за чужденци: къщи,апартаменти,парцели,хотели и промишлени предприятия в цялата страна,планинските райони и морето. Имотите са най-вече за чужденци.

Публикувано от nelina02 
Здр,
намерх случаино вашият адрес за недвижими имоти и реших да ви напиша писмо
относно имота които се продава при мен.А съм собственик и разполагам с
много земя но не мога да намеря подходящт инвиститор за нея ,имота ми се
намира на новата магистрала Бургас Ветрен точно на детелината на двете
магистрали ако проявява те интерес щте ви изпратя скица всички документи
са ми готови за продажба това е една малка част от имотите които
притежавам.Селото се намира на 10км5 от Бургас до нас има купени места
,проблема е че имота е доста голям
18.705 кв и много трудно се продава.Цените при нас вървят около 23-25ев/кв
искам да кажа че собственика е един а аз водя продажбата на имотите които
са на бащтами.А ми за сега това ще ви изпратя скица на имота ако има
интерес и куповач моля да ми се обадите на тел

десислава пепелянкова 0886853331

ПРОДАВАМ ХОТЕЛ – РЕСТОРАНТ

Хотела се намира в центъра на град Свети Влас,на 3км. от Слънчев бряг и на 5 км от ваканционно селище “Елените”.Разполага със 7(2+1)двойни стаи,1 единична стая,2 тристайни апартамента по 130 кв.м ,3 двустайни апартамента по 90 кв.м..Хотела е,категоризиран като тризвезден(с възможност за повишаване на категорията,без промяна на интериора и екстериора)луксозно обзаведен с масивни Тревненски мебели , ресторант-50 закрити и 50 открити места напълно обзаведен с красив вътрешен дизайн и водно огледало, кухнята към него е напълно оборудвана с всички необходими съоръжения и съдове за работа ,басейн,с размери -12/6/2 м. облицован със стъклокерамика и 4 подводни прожектора,душ кабини със слънчеви колектори , билярд,фитнес зала с прилежащи към нея съблекални и санитарни възли-цялата около80кв.м.,с възможност да се преобразува в SPA ЦЕНТЪР . Пред главния вход е разположен паркинг за 10 автомобила.Хотела се отоплява с локално парно с дизелово гориво –италиански котел 130 kw,пригоден е за целогодишна дейност.Има монтирани 10 слънчеви колектора с 3 бойлера по 500 л.Всяка стая е с тераса с изглед към морето,оборудвана с климатик, алум.радиатор,мини-бар,цифрова телевизия,телефон.Към хотела има винарна с елексирни вина .Хотела отвътре е облицован с гранит,гранитогрес,испанска и италианска теракота .Във всеки апартамент , на рецепция и в ресторанта има масивни бар – плотове облицовани с италиански гранит.Всички вътрешни врати са изработени от масивно дърво а външно хотела е с трикамерна PVC дограма. Отвън е облицован с врачански камък,като балюстрите на терасите са струговани от същия камък.
www.alexpalace-hotel.com e-mail- alexandra@alexpalace-hotel.com
РЗП-1600 кв. м.;ЗП-330 кв.м; парцел-1100кв.м
TEL:055468899 ,FAX:055468877 ,GSM -0887789323-Стоян Атанасов
КЪЩА в непосредствена близост до ХОТЕЛА :
- Три етажа по 100 кв.м. и панорамен етаж 80 кв.м. РЗП-380кв.м.
- Частично обзавеждане
- 5 гаража
- 17 стаи
- локално парно
- парцел върху който е построена къщата - 700кв.м.
ЦЕНА НА ХОТЕЛ-РЕСТОРАНТА + КЪЩАТА 1700000 евро.
Бонус към ХОТЕЛ-РЕСТОРАНТА ще получите и 10 дка лозя находящи се в землището на гр.Бургас кв. Лозово на 2-3 километра от СПЗ .
Продавам 840 квм урегулиран парцел във вилна зона на кв. Бистрица. Цена 110 Е за квм. Коментар.
тел. 8659106
kousseva@cablebg.net
Милчева
Здравейте! Аз съм от агенция RTL Estate, Бургас. Ние предлагаме много и атрактивни обекти както по Черноморието,така и в планинските курорти. Доверете ни се !
За контакти:



Diliana Valcheva
real estate consultant
8000, Bourgas, 2 Alexandrovska str. , RED OFFICE
+359 56 827676 tel.
+359 56 827979 tel./fax.
+359 878 445081 mob.
office@propertyshop.com
[www.propertyshop.bg]
skype: propertyshop-9
voip: +359 56 919650
Здравеи те, ако проявите интерес мога да ви предложа къщи в община Провадия, област Варна, земеделски земи в регулация и земи в Бяла, Обзор и Ахелои също в регулация.
тел:0885/515 337
e-mail:noq_hubavata@abv.bg :}
Prodava se 3995 m2 zemia doregulacia na 1 km. ot givopisnoto podbalkansko gradche Elena - mestnostta "Kratunkata", oblast Velikoturnovska. Licevata chast na imota e na put. Granichi s gora.
Cena: 20 000 EUR.
Lice za kontakt: Konstantin Trifonov
GSM: 0895481318

Prilagam: snimki i skica na imota.

Здравейте.
Разполагаме с интересни топ оферти за имоти и апартаменти в района на Банско,Разлог и селата. Района се очертава да се развие като целогодишен туристически център :СПА-центрове,Голф игрища,конни бази,ски писти,планински преходи.Да се надяваме ,че ще ви бъдем полезни.

За контакти:Лариса
Агенция за недвижими имоти "Явлена"
тел:0878255482
0747/80026
Здравеите казвам се Ноя Динкова и мога да ви предложа земеделски земи в Община Провадия, област Варна. Също мога да ви предложа и къщи в същата община.
тел:0885/515/337
e-mail:noq_hubavata@abv.bg
Продавам парцел 11 декара на 2 км. от Сл.бряг. Непосредствено до Шатрата.
Може и срещу обещетение. Цени по договаряне.
За информация Пламен Симеонов 0888 605 712
Az sam sobstvenik na niakolko parcela v bansko i okolo Bansko. Prodavam cast ot imotite si, predpocitam bez posrednici ili samo edin. Igodni ceni.
e-mail ; goso77@gmail.com
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.