Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

частно лице купува апартамент от собственик

Публикувано от cveti__petkova 
Re: частно лице купува апартамент от собственик
11-09-2011 - 02:43:57
avatar
Св. Тройца. До Глобус центъра, Лидл и близо до метрото. 88 кв.м., 3 стаи , 6 етаж от 9 , топлоизолация на почти целия вход, включително и апартамента , 55 000 евро с ремонт за 10 хил. лв от мен./ дограма, бани, зидане балкони, гипс-латекс и др./ за един месец го правя. Или без ремонт за 49 000 евро. ;-)
Йордан Сечков 0888 80 17 16

www.sechkov.com : строителство и ремонти
1.9
Re: частно лице купува апартамент от собственик
17-09-2011 - 14:08:09
Quote
personall
Св. Тройца. До Глобус центъра, Лидл и близо до метрото. 88 кв.м., 3 стаи , 6 етаж от 9 , топлоизолация на почти целия вход, включително и апартамента , 55 000 евро с ремонт за 10 хил. лв от мен./ дограма, бани, зидане балкони, гипс-латекс и др./ за един месец го правя. Или без ремонт за 49 000 евро. ;-)
Йордан Сечков 0888 80 17 16

www.sechkov.com : строителство и ремонти

Кеш, но до 25000 и пазарлък ...
Re: частно лице купува апартамент от собственик
18-09-2011 - 00:56:17
avatar
Съжалявам, но Гаража отделно не се продава...winking smiley

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ако ми намерите двустаен в Люлин за 10 000 Ви го давам на Вашата цена. Баз да се пазаря.winking smiley

www.sechkov.com - строителство и ремонти
luxremonti.alle.bg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
1.9
Re: частно лице купува апартамент от собственик
18-09-2011 - 11:34:19
Quote
personall
Съжалявам, но Гаража отделно не се продава...winking smiley

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ако ми намерите двустаен в Люлин за 10 000 Ви го давам на Вашата цена. Баз да се пазаря.winking smiley

www.sechkov.com - строителство и ремонти
luxremonti.alle.bg

Аз не съм брокер. А и не бързам ...

Апропо, ето ти една оферта за гараж в райана за да си в час с цените. Не, че са го купили де...

[#$%&]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-18 13:12 от 1.9.
Re: частно лице купува апартамент от собственик
18-09-2011 - 16:49:25
avatar
И аз не съм брокер. НО мисля, че на този етап с 25 000/евро предполагам/ можете да си вземето гарсониера ново стр. или двустаен в краен квартал.

Знам как вървят гаражите. Лек ден.
1.9
Re: частно лице купува апартамент от собственик
18-09-2011 - 20:02:56
Е тя Троицата да не е в Центъра? Все тая... Шегувам се. Не съм купувач. Няма как и да бъда - кой купува Голф 2-ка за 20000 лв., като той и 2000 не струва.
Хайде лека вечер.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход