Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изкупуваме: къщи,вили,парцели,земеделски земи

Публикувано от fi_branis 
[bgcolor=yellow]Здравейте, ние сме силна фирма в областта на недвижимите имоти и търсим за наши реални клиенти от цялата страна и чужбина имоти от собственници.
Желателно е заедно с описанието на имота да ни изпращате и снимки на имота а също така и скици на земите и категорията.
пишете ни на: fi_branis@avb.bg gsm:0885-413-889 032/61-11-72

Цвета Кондарева
eye popping smiley [/bgcolor]
продавам парцел 13 дка,с лице 90 м.на главен път Ямбол-Елхово,водещ до граничен пункт Лесово.
продавам къща с двор 2,5 дка в с.Тенево,Ямболско.
тел.02/8295617
GSM 0888862993
Здравейте госпожо Славова,
ако ви е възможно изпратете ми по интернет скица на мястото и цената на която го продавате .
Можете също да ми изпратите описание на къщата и цената.
Можете да ми изпратите и снимки на къщата по интернет като( jpg )файл.
Пишете ми.
Всичко добро

Продавам къща в планинско село с 2 дка двор и невероятна панорама. Намира се на 12 км. от Шумен и на 100 км от Варна. Ако проявявате интерес към този регион, моля отговорете ми.
Здравейте,
Продавам 3 парцела на 20 км. от центъра на София: 1000, 2200 и 2800 кв.м. Възможна регулация. Ток и вода, на път, добри комуникации, чист район. Ако проявявате интерес, моля пишете на E-mail.
Здравейте! Ние предлагаме къщи,апартаменти,земеделски земи, парцели в цяла Северозападна България. Нашите предложения са за всякакъв вкус и на достъпни цени. Разполагаме и със селски къщи, разположени на брега на р.Дунав, пред които се разкрива красива гледка. Имаме и оферти на къщи в гр.Белоградчик, които привличат туристите. Ако желаете посетете нашия сайт,където има подробно описание на всички оферти и снимков материал, или се обадете на нашите телефони: 094/ 607-977 или 0886/67-31-31. Ще се радваме да работим с вас!
Zdraviete,moga da vi predloja masivi ot neobrabotvaemi zemi i livadi.Kupuvate li takav vid zemi?tel:0886/700656
Продавам атрактивни терени в с.Баня-балнеоложки курорт на 5км от Банско-отлични комуникации.При интерес -подробности,скици,cнимки rizakova@mail.bg За контакт и оглед на място 0887771328 или 074452422 Вера-ч.лице
Zdraveite,
Prodavam, 3 parcela v gr.Razlog na 6km. ot ski-centar Bansko dva ot koito sa do novostroiashoto se golf-igrishte i edin blizo do mesnosta Katarino
tel.0897572749 i 076673014
Stoeva
Продавам къща на 3 етажа /110 кв.м един етаж/ в с.Ресилово. Селото се намира на 6 км. от гр. Сапарева баня и на 4 км. от гр. Дупница. Къщата е тип кооперацияи е разположена в подножието на Рила планина с много красива панорама. Подходяща е за хотел или вила. От всяка стая се излиза на тераса. Има общо 7 тераси, гараж, 2 мазета и вътрешно стълбище. Дворното място е 450 кв.м с овощни насаждения. -> :loveu: winking smiley 0899123440 и 0898848440
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход