Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам тристаен апартамент в София

Публикувано от iSpider 
Купувам тристаен апартамент в София
19-10-2009 - 22:01:09
Търся тристаен в град София със следните характеристики:

- Тухла - ново строителство след 2002 г, в сграда А16, вкл. централна канализация, ток и вода (или по-старо, но зависи от състоянието);

- 2 спални по около или по-големи от 12 кв.м, WC, WC+баня, дневна с кухненски бокс, дрешник/килер (желателно), без много големи тераси или това да не се отразява на големината на стаите;

- да не е на първи или последен етаж (също "първи над гаражи/магазини"winking smiley, също така тавана да не се пада тераса на съседа отгоре;

- в районите на Младост 1/2, Дървеница, Дианабад, Борово, Гоце Делчев, Хиподрума, Бъкстон и около тях;

- завършеност - за предпочитане на "шпакловка/замазка", може и "до ключ";

- на цена до около 80 000 Евро.

- без продавачи с пълномощни;


Моля, пишете ми на ivelin@gmail.com ако имате оферти или въпроси, частно лице съм.

Поздрави!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-11-04 10:25 от iSpider.
Re: Купувам тристаен апартамент в София
04-11-2009 - 10:25:51
Този форум някой чете ли го въобще?!
Re: Купувам тристаен апартамент в София
09-11-2009 - 10:28:16
чете ..... ама на реални търсения отговори няма smiling smiley я пусни , че купуваш "къщи в цялата страна" гледай какво става ще ти се изредят всички с бащиниите си от полските краища на България.Сам се замисли до колко реална може да бъде обява с такъв текст. Да съм станал милионер ако някои наистина купуваше къщи в плевенско и видинско цените са до 5000 лв все още в тези райони.
Re: Купувам тристаен апартамент в София
10-11-2009 - 14:32:40
Хмда, или обявите за "Изкупуване на килограм" (как ли ги теглят и колко ли върви килото)...

В интерес на истината получих само 1 отговор от посредник но не беше с конкретно предложение а само "... да се обадя ... ".
ОК, но проблема при мен е че си имам задължения през деня и затова искам да минимизирам времето за обикаляне като се опитвам да ходя на огледи само на жилища, за които имам предварителна пълна информация от тук.
С една дума - освен моето, опитвам се да пестя и времето на посредника с излишни разходки наляво надясно, защото и аз съм силно ограничен откъм време за огледи (само вечер и събота/неделя).

Поздрави на всички!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход