Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

спешно търся в цялата старна селски къщи ,градски къщи,пърцели,от собственици за свои клиенти

Публикувано от propertyzapad 
[bgcolor=red]спешно търся в цялата страна селски и градски къщи,пърцели, от собственициза свои клиенти [/bgcolor] *sos*
Два парцела до яз.Батак с обща площ 14.6 декара.Граничат с голям испански проект за вилно селище.Път ток и вода.Не са в регулация но няма проблем да се смени статута.

Цена 22 лв за квадратен метър.

vlasevmen@abv.bg

Имам и още парцели покрай язовира,при интерес пращам скици.

П.П. Собственик съм на имотие.
www.krez-imoti.com
Парцели с готови проекти за еднофамилна къща в гр. Сандански и парцели в селата около града. тел. 0887 222 3121 , WWW.topleaderplus.com
prodavam 4 dek. dvorno miasto v selo Balgarevo ob6tina Kavarna za kontakt tel.0889063175
селска къща на два етажа,гредоред с 8200 кв.м.двор,ток,вода,регулация. с.Садово,Варненска област.При итерес GSM 0896 709 604



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-14 09:00 от penka43.
moje li da mi izprati6 snimki i cenata na ka6tata
Парцели по 600-700-800 кв.м. за жилищно строителство, до Балчик. Могат да се обединяват в по-големи. Ток, вода, асфалт, канализация. Екозона, слънчев, тих район.



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2010-02-19 17:44 от general.
Продавам 1 дка парцел във вилна зона "Бойков рид" над Разлог.Ток и вода до имота.Цена 50 000 лева
Собственик.
0887395253
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход