Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търси да закупи пустеещи къщи по селата

Публикувано от qhnalametlata 
Търси да закупи пустеещи къщи по селата
07-04-2011 - 16:40:07
КУПУВА/НАЕМА от собственик УПИ с къщи, подлежащи на реновиране, в обезлюдени села из цялата страна.
С предимство ще се ползват детайлно оформени предложения, съдържащи подробно описание на имота по нот.акт, скица и снимков материал.
Re: Търси да закупи пустеещи къщи по селата
07-04-2011 - 16:52:03
zdraveite, imam njkolko dkra, namira6i se v selo Pastrovo, Chirpan. Molj da mi kajete dali vaob6e vi interesuva tozi region, za da vi dam pove4e informacij.
Re: Търси да закупи пустеещи къщи по селата
07-04-2011 - 17:54:38
confused smiley Това не е реално........................купувам/наемам всичко, моля за предложения.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-07 17:55 от briko.
Re: Търси да закупи пустеещи къщи по селата
08-04-2011 - 08:53:23
zdravei, molj za e-mail za da izpratj iskanata informacia, kakto i pove4e podrobnosti. Mojete da mi pi6ete na gmineva@postbank.bg ili galine@mail.bg. tam 6e vi predostavj i telefon za kontakt. blagodarj
Re: Търси да закупи пустеещи къщи по селата
06-05-2011 - 22:17:43
Здравейте.Продавам едноетажна къща в село Комощица,обл.Монтана 80кв.м. /3 стаи,вестибюл,ползван за хол,входно антре,голямо, може да се ползва за кухня/.Къщата е за ремонт,защото от години не е обитавана.Дворно място с площ 1010кв.м със стара селскостопанска постройка 15кв.м.Има бунар на който трябва да се смени или пренавие електромотора на помпата,водоснабдяване прокарано на улицата до входната врата на имота,може да се вкара в къщата,външна тоалетна.Къщата е почти до центъра и до автобусната спирка.
Селото е голямо,асфалтирано,с много млади хора,магазини,заведения,здравна служба и аптека,детска градина,начално училище,поща,кабелен оператор и е на 15км.от град Лом и 37км. от Монтана.Ако проявите интерес,пишете ми на E-mail: maq811@gmail.com или gsm: 0896 720 391
Re: Търси да закупи пустеещи къщи по селата
06-05-2011 - 22:23:02
Продавам стара, каменна kъща в с.Сеноклас - област Хасково с 2 дкр. дворно място. Къщата се намира в близост до Тепето, Хисаря и на 2 км. от язовир Ивайловград, който предлага възможности за риболов. цена - 15 000 лв. За повече информация : тел.0899393398 или email: daniela_hristova73@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход