Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам апартамент

Публикувано от Kreditor 
Купувам апартамент
25-10-2010 - 20:34:23
Здравейте,
искам да споделя, че търся да закупя 2-стаен апартамент в г.София. Търся панел с цена до 25 000евро, без първи и последен етаж., минимум 55 квадрата чиста площ. В младостите, слатина, редута, дианабад, дървеница, мусагеница,полигона, хладилника, лозенец, гео милев.
CR
Re: Купувам апартамент
25-10-2010 - 21:39:59
и аз търся такъв,

и сичкуту сривлю във форума.

сложна работа, мамка му.
Re: Купувам апартамент
25-10-2010 - 23:27:06
Продължавай да търсиш.Но се набутваш.По дабре иди в Лозенец.Има апартаменти по 15 000 Е , ново строителство , обзаведени , включително с " вградени кухни " с пълни хладилници.
Re: Купувам апартамент
25-10-2010 - 23:29:15
Прегледах набързо обявите по сайтовете,защото не следя редовно цените...Ми късмет с търсенето...ще ти е нужен.
Re: Купувам апартамент
25-10-2010 - 23:58:48
avatar
а джакузер желаете ли да има ? и зимна градина?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Купувам апартамент
27-10-2010 - 10:28:05
Досега съм направил два огледа, един в Мусагеница и един в Младост 4. Офертните цени бяха около 30 000 евро, но продавачите се съгласиха да свалят по 4-5 хил. евро
Но и двата бяха на последни етажи, което не ме устройва.
Re: Купувам апартамент
31-10-2010 - 13:53:58
Quote
Kreditor
Здравейте,
искам да споделя, че търся да закупя 2-стаен апартамент в г.София. Търся панел с цена до 25 000евро, без първи и последен етаж., минимум 55 квадрата чиста площ. В младостите, слатина, редута, дианабад, дървеница, мусагеница,полигона, хладилника, лозенец, гео милев.

Какво означава "чиста площ"?
Re: Купувам апартамент
31-10-2010 - 13:58:05
Апропо - обясних Ви вече, че към днешна дата няма начин да купите СВЕСТНО жилище в посочените райони на желаната цена / освен ако нямате съмнителния късмет да попаднете на закъсал продавач, когото ще изнудите, възползвайки се от затруднението му!/. Явно не изпитвате доверие към съветите дадени Ви тук.
Е, сега Ви предстои да разберете въпросната истина лично и след загуба на доста време.
Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход