Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся каменна къща

Публикувано от sto101 
търся каменна къща
29-08-2008 - 14:55:31
Търся стара каменна къща, в района на централен балкан или в родопите (пловдивско). Може къщата да не е каменна ако в двора има голяма плевня от камък. Желателно е и дуварите да са каменни.
Re: търся каменна къща
04-09-2008 - 17:46:55
Предлагам собствен:
Урегулиран парцел дворно място с бонус старинна къща към него - Вакарел
Двор 2602 кв.м. ,равен с лице на улица, ограден с мрежа и каменни зидове,урегулиран парцел. С овощни дървета, по план с голяма селско
стопанска постройка-плевня, от нея в момента са останали само каменните основи.
Има възможност за разделяне на парцела на няколко парцели. Подходящо както за лично ползване, така и за бизнес инвестициия-малък
комплекс от къщи за селски туризъм.Примерно като това: [www.bacchus.bg]
Има ток, собствен водоизточник-кладенец, в близост до водопровод.
Имотът се намира в екологично чист планински район: вилна зона Брънковци- с.Вакарел на 35км от София,
на 2 км от магистрала Тракия.
Автентична селска къща, 160 квадрата, измазана отвън, с чардаци от които се открива невероятна гледка на планините.
На 1 етаж с подменена дървена дограма. На етажа - 4 стаи с коридор и вътрешна дървена стълба.Тераса и вуншно каменно стълбище.
Приземен етаж с 3 големи помещения със самостоятелени външени входове, и в едно от тях има
работещо огнище (подходящо за камина). Приземния етаж е каменен зид с автентични изключително добре запазени греди на тавана.
естоположение: Село в Западна България. Намира се в Ихтиманския дял на Средна гора, на 30 км. от София.
Селото е важен транспортен възел на железпоътна линия София- Пловдив и на автомагистрала "Тракия".
Надморското равнище на селото е 847 м. Има изглед към планините Рила, Родопи, Витоша, Стара планина и Средна гора.

Цена по договаряне

за контакт 0878 53 43 43 майл drboriana@gmail.com
Re: търся каменна къща
05-09-2008 - 16:17:43
Здравейте, разполагам с такава къща в гр. Белица, в полите на Рила. Цената е атрактивна. За повече инфо- 0987801382
Re: търся каменна къща
05-09-2008 - 17:13:07
Здравейте,

Предлагам няколко каменни къщи в Родопите, вижте тук :
www.properties-bulgaria.com

За някои от имотите съм съсобственик, за други съм пълномощник на продавачите. Документите и ключовете са при мен. Ако Ви интересува нещо - обадете ми се на 0887 359829 - Крум, или пишете на: optima_n@abv.bg
Огледи по всяко време, но се обадете предварително!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход