Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся селски имоти

Публикувано от Balkandreams. Ltd 
selski imot na otstoianie 4-5km ot Plovdiv za kontakti 0885455089
raspolgam sas parzeli v grad Slivniza na 18 km zapdno ot sofia parzelite sa pothodqsti za vsqkakav vid stroitelstvo MNOGO ISGODNO telefon za vaska 0727-46-59 ili na maila
Зравейте,предлагаме голямо разнообразие от всякакъв тип селски имоти.Те се намират предимно в района на град Видин.В нащия сайт можете да намерите къщи за всякакъв вкус и да достъпни цени.Ако пожелаете ни се обадете.
Нели Стефанова
Re: Търся селски имоти
31-05-2006 - 15:11:44
продавам къща в с. камен на 40 км. от в. търново. къщата има голяма градина селск. постройки гараж кладенец. на главна улица в селото е.има ток вода. на два етажа е като първият е на маза.отделно има лятна кухня и баня.цена9000лв. тел.0899272408

Pedlagam selski imoti, parceli,zemedelska zemya v Elenskiya balkan
za poveche informaciya na tel: 0885012622
Здравейте, предлагам ви къща в с.Кръшно /Търговишко/, на 4 км. от Дралфа в стар български стил с двор 1600 кв.м и невероятна панорама. Моля ако проявявате интерес, отговорете ми за да ви изпратя снимки и инфо
Продавам къща на 3 етажа /110 кв.м един етаж/ в с.Ресилово. Селото се намира на 6 км. от гр. Сапарева баня и на 4 км. от гр. Дупница. Къщата е тип кооперацияи е разположена в подножието на Рила планина с много красива панорама. Подходяща е за хотел или вила. От всяка стая се излиза на тераса. Има общо 7 тераси, гараж, 2 мазета и вътрешно стълбище. Дворното място е 450 кв.м с овощни насаждения. -> :loveu: winking smiley 0899123440 и 0898848440 - Петър Димитров
Re: Търся селски имоти
01-08-2007 - 14:44:11
Здравейте, аз съм собственик на регулационни имоти за продажба в селата около Варна. Ако сте фирма, можете да предлагате за продажба имотите с вашата комисионна, която аз ще защитя при евентуална сделка. Ако проявявате интерес като частно лице, някои от цените подлежат на допълнителен коментар. С поздрав, Христов, Варна, 0888614641
smiling smiley
SIG
Re: Търся селски имоти
02-08-2007 - 13:01:30
Zdravei,
kazvam se Slavi Naidenov, rabotq v agenciq za nedvijimi imoti v gr. Varna, www.buy-sell-bulgaria.com
ako jelaete da prodavate ku6tata prez nashata firma moje da se svurjete s men na e-mail: slavi@buy-sell-bulgaria.com ako mojete da mi izpratite snimki na ku6tata , na parcela i okolo nego.
Blagodarq predvaritelno
Re: Търся селски имоти
02-08-2007 - 22:09:41

Предлагам селски къщи около град Елена обл.В.Търново в китния Еленски балкан. При проявен интерес моля обадете се на телефон 0885589439
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход