Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кипариси-въпроси?

Публикувано от ids59 
Кипариси-въпроси?
12-06-2006 - 10:13:40
Здравейте всички форумци!
Интересува ме,знае ли някой от Вас,къде в България се предлагат на най -изгодни цени кипариси.Зная че има най-различни видове но аз ги харесвам всичките!Интересувам се и как се отглеждат за по-бърз растеж!? :crazy:
Re: Кипариси-въпроси?
21-03-2008 - 09:24:42
Доколкото знам в Пловдив отварят нов магазин изцяло за озеленяване. Можеш да се разровиш за информация



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 09:27 от kuzmanin.
Re: Кипариси-въпроси?
23-06-2008 - 02:16:19
за какво ти трябват,колега smoking smiley аз отглеждам туя,но ще продавам чак на есен winking smiley
Re: Кипариси-въпроси?
07-01-2011 - 18:03:35
Точно кипариси ще намериш много трудно. Но туи, лъжекипариси, аризонски кипариси и други от семейство кипарисови се предлагат масово. Най евтино е да намериш производители от павликени или септември например. В София във всеки разсадник имат доста видове.
Грижи за растения, включително кипариси, може да видиш на грижи за декоративни растения.
Re: Кипариси-въпроси?
07-01-2011 - 19:03:41
В интернет излизат много разсадници и може да се уточни цена. Познат си докара/дали туи или кипариси вече не помня/ от Гърция цял бус за къщата и твърдеше, че е много по-изгодно от там. С документи и т. н. Друг е въпроса с аклиматизацията!
Re: Кипариси-въпроси?
28-02-2016 - 21:33:41
Може ли да се поръчат по Интернет от Гърция?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход