Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какви дървета за ...

Публикувано от georgebg 
Re: Какви дървета за ...
24-02-2009 - 23:39:44
а само да спира вятъра, без шума? Пак имаше някакви мрежи ?! За тях имаш ли наблюдения ?
Re: Какви дървета за ...
24-02-2009 - 23:54:26
Има и снежни и вятърни.



Вятърната...е един плат,дето се разпъва върху оградата...май в Практикер съм виждал да продават нещо подобно:

Re: Какви дървета за ...
07-01-2011 - 17:41:43
Ако искаш целогодишна защита от шума ти трябват иглолистни дървета. Широколистните са по евтини но предпазват през лятото. За предпазване от шум е важна гъстотата на короната и начина на засаждане. Добре е да засадиш две редици шахматно разположени в двата реда. Дървета подходящи издържливи и евтини са широколистно - липа и иглолистно - ела. За повече информация за озеленяване погледни на [ecodesign.bg]
Re: Какви дървета за ...
28-02-2016 - 21:32:25
Имам градина, в която имам доста овощни градини, но започнаха да се образуват свлачища. Имате ли идея какви дървета трябва да посея, за да спра свлачищата или какво друго мога да направя по въпроса?
Re: Какви дървета за ...
18-03-2016 - 11:48:56
smiling smiley Липичка поне ще ти мирише приятно
Re: Какви дървета за ...
14-08-2016 - 10:39:13
И аз съм за ореха, най-доброто решение.
X_Y
Re: Какви дървета за ...
30-06-2020 - 12:02:04
Виждам, че сте писали за липи.
Интересува ме, дали може да се познае, когато е малка липата я купуваш, дали ще е от ароматните или от яловите липи? Не ми се ще в последствие да установя, че не мирише.
Re: Какви дървета за ...
23-09-2020 - 22:50:08
Аз лично харесвам малките дръвчета засадени в кашпи. Хубави кашпи както и инструменти за подкастряне, засаждане и въобще всякакви градински неща се набавям от този сайт за двор и градина и съм супер доволна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход