Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нови измамници с име Cash&Pay

Публикувано от cveteshareno 
Нови измамници с име Cash&Pay
21-02-2018 - 20:53:06
Здравейте на всички,
Споделям ви негативното си мнение относно фирма Cash&Pay.
Инвестирах пари в тях и бях измамена като получих 30% по-малко от инвестираната сума.
Подписват договори и след това ги нарушават!
Пазете се!
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
22-02-2018 - 12:19:53
Здравейте, Дами и Господа.
Аз също съм изтърбушен от фирма Cash&Pay. Преди време инвестирах пари към тях като уговорката ни беше да получа малък % печалба. Мина периода, за който се бяхме разбрали, но от там започнаха и проблемите. Първо едвам успях да се свържа с въпросната фирма, след това изплатиха ми парите в по-малък размер и то с много мъки и разправии. Накрая дори си прекратиха номера, по който осъществявах връзка с тях!
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
22-02-2018 - 14:40:15
Абсолютно същото се случи и с мен, бяха ми обещани %печалба, а всъщност получих дебела комисионна. Иначе фирмата се казва "Check&Pay", не "Cash&Pay"!!!
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
26-02-2018 - 00:17:08
Дейба и копеленцата и вас ли са измамили ...нещастници само търсят всевъзможни начини да искарат пари ...
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
26-02-2018 - 03:45:13
ужас ... поне не съм единственият измамен...трябва да се надигнем срещу тези индивиди ,господари на ефира къде са...
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
26-02-2018 - 04:48:23
Здравейте на всички ,синът ми беше измамен по същия начин като вас ,и съм крайно разочарована до къде могат да стигнат подобни фирми ,хората които работят там не са виновни ,че ги карат да мамят други хора и те трябва да живеят ,но според мен от тях трябва да се започне ако ще се предприема нещо срещу фирмата.
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
26-02-2018 - 05:00:34
Да набарам шефовете на тая корпорация само мамицата им нещастна , по нещастна ще стане
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
26-02-2018 - 05:19:23
бих си забил колата в офиса им , хорицата които работят там не са виновни ...просто си вършат работата ,пък ми е и жал за колата
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
08-03-2018 - 10:48:52
Нямат спирка обиколих форумите и забелязах,че не са малко хората измамени от тези индивиди ...трябва да се организираме и някой , който знае как може да им го върнем законно да ни светне
Re: Нови измамници с име Cash&Pay
11-03-2018 - 17:57:52
Съгласен съм с всички потърпевши на тези измамници чудя се до кога ще има такива организации възползващи се от хората
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход