Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

наследство

Публикувано от цеца 
наследство
11-06-2014 - 21:54:48
Здравейте, имам следния казус : Баща ми имаше първи брак и от него син. На 16-17 години той подаде молба до съда и имаше решение да се откаже от него.При смърта на баща ми извадихме удостоверение за наследниците и синйт от първия брак не фигурираше. Сега след 3,5 години от смърта на баща ми идва да търси наследство . Има ли право и на какво основание при условие ,че при изваждането на удостоверението за наследници той не фигурира и не подал молба за отказ от наследството и не е плащал данъци. Какъв е срокът за подаване молба за наследник ?
Re: наследство
12-06-2014 - 01:37:03
не съм чувал да може да се откажеш от сина си. наследник е
Re: наследство
27-11-2014 - 08:56:09
имотната мафия на софия е СБАЛАГ"Майчин дом" воглаве с Виктор Златков. дете на медицинска сестра, гладно голо босо и озлобено.
В момента от тригодини насам в Банковата гимназия е прието дете, обрано от роднина с името Виктор и сега нашичкия папка имота на детето, защото реално нищо не искарва.
следващ етап е виктор да го прекарат през монтанската мафия на цветелина бориславова зовяща се карагьозова и да твърдят, че детето е в америка и да чакат да падне небето. това е министерство на войната, там се предизвикат катастрофи разполагат с редица технически средства да постигат ефект на влудяване
включително мобилен литотриптер с които режат чупят и рушат.

[/code]

[/code]

[/code]
Re: наследство
20-01-2015 - 22:05:38
Здравейте. Имам следния проблем във връзка съставяне удостоверение за наследници.Примерно : , моята баба е имала първи брак и съответно от този брак има деца. В последствие , тя се омъжва втори път , но от този брак нямат техни природени деца , но вторият и съпруг има син от първия си брак.Втория и съпруг е починал доста след нея, следователно децата на баба ми от първия брак имат ли право на наследство от втория и брак.
Re: наследство
02-02-2015 - 22:50:15
Quote
pufa555
Здравейте. Имам следния проблем във връзка съставяне удостоверение за наследници.Примерно : , моята баба е имала първи брак и съответно от този брак има деца. В последствие , тя се омъжва втори път , но от този брак нямат техни природени деца , но вторият и съпруг има син от първия си брак.Втория и съпруг е починал доста след нея, следователно децата на баба ми от първия брак имат ли право на наследство от втория и брак.
нямаш проблем с удостоверението то се вади по закон: в удостоверението на баба ти се записват децата и и нейният съпруг, следователно и неговите наследници.Примерно? Това примерно ли е или е така? Ако става въпрос за удостоверението на вторият и съпруг, то тя няма да излезе там, защото е починала преди него, следователно и нейните наследници няма да фигурират.По скоро неговите могат да имат претенции към ваше наследство. Зависи за какви имоти става въпрос. чл. 9а! Може би искаш да извадиш удостоверение на вторият съпруг на баба ти като неин наследник. Няма как да стане!Формулирай си питането.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход