Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

моля за инструкции за продажба на апартамент

Публикувано от bobtosh 
искам да купя апартамент от сестра ми, като тя ще ми напише пълномощно, защото е в Полша в момента. Какво да направя ако искам да направя продажбата без адвокат?
Агенциите за недвижими имоти, са за това!www.citykm.@#$%& smiling smiley
Re: моля за инструкции за продажба на апартамент
10-07-2006 - 12:46:02
Отиваш при нотариус и му казваш, че искаш да изповядаш сделката при него и той ти казва всичко, което е необходимо. Точно в твоя случай не ти трябви ни адвокат , ни агенция. Остава и при сделки между брат и сестра да се плаща на посредникsmiling smiley
Re: моля за инструкции за продажба на апартамент
10-07-2006 - 12:48:32
Да точно за това са - да посредничат между брат и сестраsmiling smiley Я следващия път чети по-внимателно какво питат хората, та да не ставаш за посмешищеsmiling smiley
... и колко би ми взел един нотариус ако данъчната оценка на апарт. е 34000 лв?
Приблизително 1100лв
Искам един косулт относно - Майка ми почина преди години и ни остави със сестра ми апартамент в наследство, сестрами е в чужбин аот 20 год. ллла сега нейният съпруг има претенции към нашето жилище със сетра ми....мога ли да го продам или заменя и пак да фигурира сестра ми в новата покупка или не ?И мога ли да го продам без док от нейна страна ....просто трябва да спестя време!
благодаря
Мъжът на сестра Ви не може да претендира за дял от апартамента.Ако искате да го продадете,трябва ви пълномощно от сестра Ви,но ако след продажбата купите друг имот,в който да фигурира името на сестра Ви,то и мъжът й ще е съсобственик ,защото е купен по време на брака им.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход