Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам нужда от Съветттт

Публикувано от DonCorlleone 
isa
Re: Имам нужда от Съветттт
28-02-2011 - 19:20:42
Quote
eriabg
Защо мислите така?
Поздравления ако успеете да направите законно УПИ от 200кв.м. за жилищно застрояване , ако освен не искате да се пробвате да е за нежилищни нужди , но тогава има други изисквания предвидени в закона. Съмнявам се в НАГ да ви подпишат допускане за такъв проект.Освен това мисля ,че форума е да се помага , а не да си предлагате непрекъснато геодезическите услуги.Така, че има си съответен ред от процедури които се извършват преди да се стигене да проект , ако изобщо се стигне.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-28 19:36 от isa.
Re: Имам нужда от Съветттт
28-02-2011 - 21:16:02
Просто попитах защо си мислите, че УПИ от 200 кв.м. за жилищно застрояване не може да съществува? И точно ако може според изискванията на закона. Аз примерно пък казвам, че може да съществува. И да, форума е за да се помага, но когато съветите са правилни.

ЕРИА ЕООД-Геодезическа фирма
isa
Re: Имам нужда от Съветттт
01-03-2011 - 13:10:38
Quote
eriabg
Просто попитах защо си мислите, че УПИ от 200 кв.м. за жилищно застрояване не може да съществува? И точно ако може според изискванията на закона. Аз примерно пък казвам, че може да съществува. И да, форума е за да се помага, но когато съветите са правилни.
"И точно ако може според изискванията на закона"-за мен това изречение е несвързано и не знам какво искате да кажете.Отворете ЗУТ и го прочетете внимателно , ако не ви стане ясно направете консултация с гл.инж. на НАГ, също така с Началник отдел Градоустройство и накрая ако искате и с Началник Правен отдел.
Re: Имам нужда от Съветттт
01-03-2011 - 13:48:28
Re: Имам нужда от Съветттт
01-03-2011 - 13:51:47
И всичките тези началници върховната и единствена инстанция ли са в тази държава?

ЕРИА ЕООД-Геодезическа фирма
isa
Re: Имам нужда от Съветттт
01-03-2011 - 14:59:21
Quote
eriabg
И всичките тези началници върховната и единствена инстанция ли са в тази държава?
Може би вие знаете някои други , които законно да решават токива проблеми . Не смятам повече да ви отговарям.
Re: Имам нужда от Съветттт
01-03-2011 - 15:06:33
Да, определено зная други, които ЗАКОННО решават такива проблеми.

ЕРИА ЕООД-Геодезическа фирма
isa
Re: Имам нужда от Съветттт
02-03-2011 - 21:26:29
Quote
eriabg
Да, определено зная други, които ЗАКОННО решават такива проблеми.
Дали?
Re: Имам нужда от Съветттт
03-03-2011 - 12:06:13
Въпроса е не дали. Жалкото е, че вие не ги знаете isa. Въобще за нещо като административен съд чували ли сте?
Или каквото каже Началника това е само законното.

ЕРИА ЕООД-Геодезическа фирма
isa
Re: Имам нужда от Съветттт
03-03-2011 - 20:09:54
Quote
eriabg
Въпроса е не дали. Жалкото е, че вие не ги знаете isa. Въобще за нещо като административен съд чували ли сте?
Или каквото каже Началника това е само законното.
На въпроса за ЗУТ повярвайте ми доста дабре съм запозната.ООООО чувала съм за административен съд и не само сам чувала, но не знам дали вие сте чували , че "Административен съд " изисква мнение от общината или от НАГ по компетентност.Защо не прочетете някой закон ще ви е от полза ,преди да съветвате хората да предприемат стъпка към предварително изгубена кауза.Пример: Дело заведено В "АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД" през 2003 г. касаещо от една страна собственик и от друга страна община , се води вече девета година без какъвто и резултат да има до момента.Това ли съветвате хората , да им мине живата в дела. Мисля, че вие само сте чули за нещо като "АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ", но си нямате и най-малка представа как стоят нещата там.Не ровете в неща от които не разбирате.Гледайте си геодезията.Давайте съвети само и единствено за геодезически заснемания и това което вие професия и за нищо друго.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход