Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за съвет

Публикувано от Биляна Василева 
Случаят е следния-майка ми почина,аз съм единствен наследник,но роднините ми ми създават проблеми.За сега предявяват само устни претенции,но дали са в състояние да ми отнемат имота?Ще съм благодарна ,ако ми отговорите!
Имотко
Re: Моля за съвет
08-06-2006 - 21:53:13
Защо не питаш адвокати, без документи никой няма да ти отговори сериозно?
Re: Моля за съвет
17-02-2011 - 12:39:12
Случаят е следният-на 14.02.2011г.почина баща ми.В послдствие разбрах,че семейното жилище на моите родители е прехвърлено на брат ми с покупко продажба в края на миналата година без мое знание и съгласие.За мен това е дарение прикрито с покупко-продажба.Брат ми не е теглил кредит от банка и не може да докаже произход на парите за покупката на апартамента в размер на 85000лв.нито пък майка ми ще може да покаже банкови сметки за получени пари.
Моля за координати на добър адвокат с опит в тази област от София,за разрешаването на този казус!
Re: Моля за съвет
17-02-2011 - 15:55:47
Биляна ако по4иналия няма други деца и съпруг ти си единствен наследник и не могат да имат птретенции.
bah
Re: Моля за съвет
17-02-2011 - 16:01:11
avatar
Quote
igi02
Случаят е следният-на 14.02.2011г.почина баща ми.В послдствие разбрах,че семейното жилище на моите родители е прехвърлено на брат ми с покупко продажба в края на миналата година без мое знание и съгласие.За мен това е дарение прикрито с покупко-продажба.Брат ми не е теглил кредит от банка и не може да докаже произход на парите за покупката на апартамента в размер на 85000лв.нито пък майка ми ще може да покаже банкови сметки за получени пари.
Моля за координати на добър адвокат с опит в тази област от София,за разрешаването на този казус!
Майка Ви жива ли е?
Re: Моля за съвет
19-02-2011 - 11:35:05
igi02 предполагам че ще загубиш делото защото покупко-продажбата е неоспорима сделка,не виждам ка ще докажеш че не платено, предполагам в нот.акт пише че е платено в брой и то по дан.оценка. не виждам защо брат ви трябжа да доказва произход на парите а и да трябва винаги може да каже че е взел назаем от приятели.
Re: Моля за съвет
21-02-2011 - 16:50:59
Re: Моля за съвет
10-05-2011 - 16:04:00
Възмездна сделка - забрави.Дори да намериш адвокат ще те замотае колкото да ти вземе парите.Не си губи времето!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход