Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Някои елементи на Предварителния договор

Публикувано от dexter 
Re: Някои елементи на Предварителния договор
13-04-2006 - 21:05:08
Ми твоя адвокат не знае как да си пише договорите. ИЛ не мога да ти покажа, понеже е приведен в изпълнение smiling smiley А и мислиш ли, че ще ти сканирам такъв тук? Етично ли ти се струва? На мен никак...
Вярвай си на адвоката, който обезсмисля въобще разпоредбата на чл.237 от ГПК, и който явно има пропуски по текстовете поради което явно си е изградил погрешно становище. Няма да споря повече, защото съм абсолютно убедена в казаното от мен. Нищо чудно и да не си разбрал какво ти говори адвоката! И колегата хич да не е виновен, че някой се прави на юрист без да е! Пак повтарям не желая да съм груба, но кой за каквото е учил! Аз твърдя че може и съм го правила! Между другото всеки договор е индивидуален, но така или иначе текста на ГПК е ясен “з) (нова - ДВ, бр. 124 от 1997 г., в сила от 01.04.1998 г., предишна б. "ж" - ДВ, бр. 84 от 2003 г.) спогодби и други договори с нотариална заверка на подписите относно съдържащите се в тях задължения за плащане на парични суми или други заместими вещи, както и задължения за предаване на определени вещи, и;”.
Колкото до длъжника има правни способи за защита при образуване на самото ИД.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход