Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

високо напрежение през имота

Публикувано от stilian avramov 
високо напрежение през имота
21-01-2007 - 13:40:13
Става дума за парцел в регулация в гр. Севлиево. През него преминава 20 к.в. далекопровод. От енергото ме клатят аз да пращам за иместването. Дали е редно?
В момента парцела е неизползваем, тъй като електропровода го сече диагонално.
Re: високо напрежение през имота
21-01-2007 - 14:00:23
avatar
Ако ти си му собственик,ти ще платиш за изместването.Няма кой друг! smiling smiley
Re: високо напрежение през имота
21-01-2007 - 15:51:11
аз съм собственик
Re: високо напрежение през имота
22-01-2007 - 15:02:48
Дали енергото има право да ми ограничи ползването на имота? Не знам, не съм сигурен и за това искам компетентно мнение. Но май няма такива специалисти във форума.
Re: високо напрежение през имота
22-01-2007 - 16:42:44
avatar
Разбира се,че има право.Не случайно на скицата на имота е отбелязано,че на 11м. от оста не се разрешава строителство и високи насаждения.Не е нужно да си специалист,а да четеш. smiling smiley
Re: високо напрежение през имота
22-01-2007 - 18:21:36
Да де само, че на скицата няма нищо отбелязано. Все пак съм достатъчно грамотен да я разгледам и прочета какво пише.
Казуса е по-скоро юридически и аз затова питам за компетентно мнение а не за общи приказки.
Re: високо напрежение през имота
23-01-2007 - 17:15:12
avatar
Хем питаш,хем се ерчиш.Що не дадеш малко пари за консултация с адвокат?После ни разкажи. :}
Re: високо напрежение през имота
23-01-2007 - 18:18:36
Абе грам не се ерча, ама всички адвокати които питам са с твойте компетенции. Т.е. общи приказки, дето във всяка кръчма се разискват постоянно.
Та ако има компетентен адвокат тук, да си каже тарифата и адреса за да заповядам за КОМПЕТЕНТНА КОНСУЛТАЦИЯ.
И сега за да избегнем последваща дискусия на тема че не питам когото трябва и т.н. ще кажа, че повече няма да участвам в този форум.
Тук наистина прочетох интересни неща, но има и доста хора които от скука най-вероятно, пишат за да си уплътнят времето.
Re: високо напрежение през имота
23-01-2007 - 19:07:57
avatar
Щом не вярваш,прочети ЗУТ.Няма да ти хареса,ма това е. smiling smiley
Re: високо напрежение през имота
23-01-2007 - 19:31:28
И ЗУТ е писан от некомпетентни хора - само ще си изгуби времето господинът.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход