Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся Адвокат или фирма за пълна проверка на имот който искам да закупя

Публикувано от ASSETION 
Търся Адвокат или фирма за пълна проверка на имот който искам да закупя
23-07-2010 - 12:34:22
avatar
как се процедира в този случай
какви са таксите какво е времето за проверка
може л ида с епровери абсолютно всичко
дали няма някаква измам
дал иняма тежести
дали няма съсобствнеици
дали няма някакъв план който да предвижда да кажем обезценяването на този имот?
Става въпрос за София до Хераково
Re: Търся Адвокат или фирма за пълна проверка на имот който искам да закупя
23-07-2010 - 19:31:28
Здравейте,

За обстоен отговор на Вашите въпроси и вероятен ангажимент за обслужване на сделката се обърнете към Всеки професионален брокер - консултант. Ако не сте в състояние да прецените кой "на какво ниво е", може и ние да Ви помогнем, след като ни убедите, че действително търсите разрешение на задачата и сте платежоспособен и коректен!
Успех!


*black eye*
може и ние да Ви помогнем, след като ни убедите, че действително търсите разрешение на задачата и сте платежоспособен и коректен!

ТИ ПОДИГРАВАШ ЛИ МИ СЕ ИЛИ СЕ ВЗЕМАШ ПРЕКАЛЕНО НАСЕРИОЗНО А? АКО ИСКАШ ДА МЕ ПОКАНИШ И НА ГОСТИ ДА ТИ ДОЙДА ЗА ДА МЕ ПРОВЕРИШ И ДАЛИ СЪМ НАДАРЕН ?
КОЙ СИ ТИ ЧЕ ДА ТИ СЕ ДОКАЗВАМ ?

Ти май си не се усещаш като пишеш а?
Аз как да знам че ще попадна на коректна фирма която няма да свърши работата през пръсти само за да лапне комисионната а?
МАЙ ТИ СИ ОТ ТОЧНО ТАКАВА ФИЕРМИЧКА ГЛАДФЕН СИ И СЕ ОГЛЕЖДАШ ЗА НЯКОЯ ЛЕСНА ХИЛЯДАРКА ДА ПАДНЕ?
щял бил да ми помогне ама дали съм имал пари и дали АЗ съм бил коректен ? и веднага за парите дали имама
според теб щом ще плащам 200 000 дали имам пари ? а? да съм ти искал заем случайно ?
или да провериш дали аз искам пари а?
ти май не се усещаш какво говориш а? или не мислиш или се опитваш да се покажеш колко си голям и отворен във форума?
ще се учудя ако изкарваш и 5% от моя доход ...
Да съм му бил докажел... iciltd... я да питам гогле па кой си толкова голям че да трябва да ти се доказвам...
[stores.bidup.net]

на теб ли трябва да се доказвам ?

Pazarni otsenki na nedvizhimi imoti sofiya ocenki nedviximi sofija nedvivimi
виж с какъв краснопис си си пуснал обявите ... ти ти неможеш да се докажеш пред себе си искаш АЗ да ти се доказвам ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-23 22:02 от ASSETION.
Re: Търся Адвокат или фирма за пълна проверка на имот който искам да закупя
25-07-2010 - 21:31:38
Стига бе, на кой му пука за Хераково. Ти даже командировъчните на добър професионалист няма да платиш.
Пък и ако си сериозен купувач и бизнесмен, няма да търсиш хора за дадена работа във форум.
Quote
Imotko
Стига бе, на кой му пука за Хераково. Ти даже командировъчните на добър професионалист няма да платиш.
Пък и ако си сериозен купувач и бизнесмен, няма да търсиш хора за дадена работа във форум.

Темата не е актуална няма нужда да осмърдяваш всяка тема която видиш нали?
какво значи да съм сериозен бизнесмен и купувач? Бизнеса ми няма нищо общо с недвижими имоти
сериозен купувач ккво значи ? - харесало ми е нещо имам парите - що да не го купя ?
Ако исках да не плащам - щях да напиша- айде моля ви някой да ми провери един имот безплатно - заради сладките ми трапчинки на леко косматия ми розов задник ?
За висенето във форума - какво имаш против? А ти ако си сериозен брокер защо висиш по цел ден във форума? аз съм тук от седмица- две - а ти от години ? - това значи ли че си несериозно брокерче?
Извинявай но точно чрез този интернет правя над 70% от оборота през последната година, който е повече отколкото ти ще направиш за 100 години...
Та за какво говорехме?
а да - Адвоката е нает вече така че темата е за заключване smiling smiley освен ако имотко и колегите му не искат да поспорим и да се попсуваме малко ? така и така нямат работа напоследък и глада ги притиска... щото и те както и другите си повярваха че цял живот ще лапат лесно... ама на ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Търся Адвокат или фирма за пълна проверка на имот който искам да закупя
26-07-2010 - 21:37:39
Що, ти да не лапаш лесно?
Най-добре е справките да се извършат от адвокат. Трябва да се видят и съответните документи, които предоставя продавача. За повече инфо - advokati88@gmail.com или 0884 516 930.
Re: Търся Адвокат или фирма за пълна проверка на имот който искам да закупя
30-07-2010 - 00:13:42
Ето, намери си и адвокати. По два за лев.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход