Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

имот

Публикувано от misha05 
имот
04-05-2010 - 15:53:56
Здравейте,
Имам нужа от съвет.Става дума за един етаж който е преписан на мое име преди седемнадесет години чрез гледане от родителите ми.Аз не живея в него,а в къщата на съпругът ми.Родителите ми също живеят на друго място.А във въпроснтния етаж живее сестра ми.Наскоро попитах какво ще правим с етажа,а тя ми отговаря ,че нямала никаква възможност да ми се плати и сега искат да се развали договора.Моля дайте съвет,етаж който 17 години е бил уж мой сега искат да ми го вземат
Re: имот
04-05-2010 - 18:58:21
avatar
Quote
misha05
Здравейте,
Имам нужа от съвет.Става дума за един етаж който е преписан на мое име преди седемнадесет години чрез гледане от родителите ми.Аз не живея в него,а в къщата на съпругът ми.Родителите ми също живеят на друго място.А във въпроснтния етаж живее сестра ми.Наскоро попитах какво ще правим с етажа,а тя ми отговаря ,че нямала никаква възможност да ми се плати и сега искат да се развали договора.Моля дайте съвет,етаж който 17 години е бил уж мой сега искат да ми го вземат

Родителите ти могат да развалят договора, ако не си изпълняваш задълженията. Сестра ти не може. Имаш право да й изпратиш нотариална покана, с която да я приканиш да ти напусне жилището. Това- на първо четене. Добре е да се консултираш с адвокат, като му покажеш нотариалния акт.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход