Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Трябва ли разрешително за телена мрежа

Публикувано от Hippie 
Трябва ли разрешително за телена мрежа
31-10-2008 - 15:58:16
Трябва ли разрешително за телена мрежа и бетонни колове за местност Траката.Имам ПУП за ПЗ по плана за новообразуваните имоти на СО Траката.Имам трасировъчен протокол от лицензирана фирма с подпис и печат. Имам забити колчета. Имам и мрежа и кой да ми я сложи.
Re: Трябва ли разрешително за телена мрежа
04-11-2008 - 16:11:24
След като имаш граници и те не се оспорват от никого - какво чакаш още? Някой друг да се настани там и да започне да претендира за права там. Ограждай и не му мисли. Дори си длъжен, за да потвърдиш, че си грижовен стопанин.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-04 16:51 от general.
Re: Трябва ли разрешително за телена мрежа
04-11-2008 - 17:03:49
avatar
Hippie Написал:
-------------------------------------------------------
> Трябва ли разрешително за телена мрежа и бетонни
> колове за местност Траката.Имам ПУП за ПЗ по плана
> за новообразуваните имоти на СО Траката.Имам
> трасировъчен протокол от лицензирана фирма с
> подпис и печат. Имам забити колчета. Имам и мрежа
> и кой да ми я сложи.

Трябва- от Общината. Не е нужно да представяш проект.
Re: Трябва ли разрешително за телена мрежа
19-11-2008 - 01:10:51
Вече трябва.Не знам от кога,ама е от скоро.Аз го разбрах от кмета на селоот,където ни е вилата.Някоя машина е минала и ми е строшила два колеца,които бях седнал да циментирам тогава.Мина човека...и разправя..."ела през седмицата да ти пусна едно разрешение за оградата"..да не станело сакатлък с комшиите,да не седне пък да се оплаче някой ако тръгна да ремонтирам основно цялата ограда.Не съм ходил де...скоро ограда няма да правя,само счупените колци смених,но явно трябва някакво разрешение за ограда.
Re: Трябва ли разрешително за телена мрежа
09-02-2009 - 23:32:02
Трябва да се даде строителна линия от общината. не е скъпо. след това може да сложите ограда.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход