Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

помогнете

Публикувано от tipo 
помогнете
25-09-2008 - 13:39:48
Април месец си купих апартамент в Младост като продавача си запази правото на ползване(78г човек) и след месец получих от съда искова молба от хора купели същия апартамент 2003г да се обяви за нещожен моят нот.акт. Аз им признах правото на собственост и сега трябва да си търся парите но от КОГО от продавача които казва че е изхарчил парите и няма от каде да ми ги върне ИЛИ от нотариуса на които платих за изготвяне на всички документи confused smiley
Re: помогнете
25-09-2008 - 20:04:28
Добре де, проверка на собствеността нямаше ли?
Направо ми звучи абсурдно, това което пишете! Нотариусът има застраховка отговорност, точно за такива случаи. Съветът ми към вас е спешно да се консултирате с адвокат.

Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Re: помогнете
26-09-2008 - 09:18:47
Всичко по документите бях възложил на нотариуса. И като отидохме на зделка го попитах всичко нарет ли е с документите- ДА всичко е ОК ( да ама не нотариуса си прибра парите продавача и тои а за мен ...............
Re: помогнете
26-09-2008 - 11:28:45
Отивате моментално при адвокат, иначе рискувате да загубите още!

Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Re: помогнете
01-10-2008 - 21:18:19
До екипа "МедиЛекс".

Бих искала да се свържа с вас.
smiling smiley
Re: помогнете
01-10-2008 - 23:53:49
Просто ми напишете лична бележка smiling smiley


Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Re: помогнете
19-11-2008 - 18:06:48
Човека които ми продаде апартамента почина имам ли шанс да съдя нотариуса и да си върна парите *sos* .БЛАГОДАРЯ ВИ
Re: помогнете
20-11-2008 - 11:13:59
avatar
tipo Написал:
-------------------------------------------------------
> Човека които ми продаде апартамента почина имам ли
> шанс да съдя нотариуса и да си върна парите
> .БЛАГОДАРЯ ВИ


Нищо ли не си направил досега? Не разбра ли, че тук е форум, не адвокатска кантора. Помотай се още малко и ще пиеш окончателно една студена вода.
Re: помогнете
20-11-2008 - 17:46:23
Направих . Хванах си адвокат и до днес се занимавахме с делото заведено от първия куповач и след излизане на съдебното решение ще предевя иск срещу нотариуса и наследниците на продавача. и затова питам имам ли шанс да се боря срещу нотариуса. ТАЗИ ''ПОКУПКА" МИ СЪСИПА ЖИВОТА
Re: помогнете
05-12-2008 - 01:40:51
Капитализмът е такава система...за да спечели един,трябва друг да загуби.Днес си от едната страна,утре от другата.Човек никога не знае какво печели когато губи и какво губи,когато печели.
Не е справедливо,но по-добро просто още не е измислено.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход