Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся коректна консултация за покупка на парцел

Публикувано от mariya.kutreva 
Търся коректна консултация за покупка на парцел
23-06-2008 - 19:41:43
Здравейте,

Дали мога да получа ориентировъчна цена на час за консултация за закупуването на парцел и цената/срока на урегулирането му, делба, както и други въпроси по тази тема. Моля Ви, пишете ми на лс.

Ето тук има малко повече данни за въпросите ми: [forum.imoti.net]

Вече преживях консултация със специалист, която беше бедна откъм инорфмация и посветено време, но богата откъм цена. Извинението от страна на управителя на фирмата на моето оплакване, и поканата му да се върна за безплатно продължение на разговора, ме кара да мисля, че с мен наистина са се отнесли непрофесионално, а не съм капризна.

Търся коректен специалист, на когото да заплатя за знанията и времето.
Поздрави,
Мария



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-23 19:42 от mariya.kutreva.
Re: Търся коректна консултация за покупка на парцел
24-06-2008 - 16:32:13
Здравей Мария,
На скоро си купих място в Банкя и от скромният си опит бих те посъветвал да не се занимаваш лично с промяна на статут, "вкарване" в регулация и т.н. Зная че е по-евтино, НО подводните камани са много и на края може да ти излезе солено! Ако някой иска да продава нека промени сам статута на земята пък тогава го взимай.

Успех
Re: Търся коректна консултация за покупка на парцел
24-06-2008 - 17:04:37
Здравей и благодаря за мнението.

Така май се оказва. Ще трябва да мисля още.
Re: Търся коректна консултация за покупка на парцел
30-07-2008 - 10:06:01
Здравей Мария.
Ако искаш компетентна информация заповядай в офиса на Мирела на Тодор Каблешков и ще получиш всичко необходимо. Разбира се пари няма да ти вземем за консултацията , но ще си запазим правото да ти намерим парцел и да реализираме сделката през нашата фирма. Надявам се информацията, която те интересува наистина да е свързана с покупка на парцел , а не защото си колега или бъдещ колега, който иска да разбере как стават нещата с парцелите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход