Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

строеж върху наследствен имот

Публикувано от vermar 
строеж върху наследствен имот
07-05-2008 - 09:52:05
Здравейте,

моля помогнете с малко информация.

Свекърва ми има 2/3 част от земя, (земята е неделима) върху която аз и съпруга ми искаме да строим, с одобрението на свекъра и свекървата разбира се. Тази част е наследена от баща й. Брат и има една трета. Те не са в добри отношения и не подържат връзка, а мястото в момента се стопанисва и ползва от свекъра и свекърва ми. Къде мога да прочета за това при какви условия мога аз и съпруга ми да строим къща на тази земя.

Благодаря ви предварително.
Re: строеж върху наследствен имот
15-05-2008 - 19:11:21
znachi ako postroite kashta sha bade sobstvenost na sobstvenicite na zemqta.za da se reshi problema te trqbva da vi otstypqt pravo na stroej.do kolkoto rabiraM SAS BRATA NA MAIKAVI TOVA NEMA DA E LESNO makar che ako mu predlojite da mu go zaplatite moje da se navie.drugiq variant e da mu se izkupi dela .ako ne moje da stane dobrovolno shte se naloji da iskate delba chrez sada koeto si e golema maka. ako ne mojete da se razberete sas nego po dobre se otkajete zashtot moje da se okaje che vie shte investirate v kashta koqto nqma da e vasha .ne znam v koi raion na Bulgariq e tova ama ako e v nekoe selo deto zemqta e eftina dobro reshenie e da si zakupite parcel na vashe ime i da preskochite razparavii sas rodnini
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход