Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

vav vrazka s A16

Публикувано от Rosica 
vav vrazka s A16
01-06-2006 - 17:52:12
Zdraveite, vidqh 4e zasqgate temata za A16 i iskam da popitam ne6to v tazi vraka: predstoi mi pokypka na jilishte v grad burgas v okolo 10-godi6na kooperaciq - sobstvenika na apartamenta mi kaza, che sa podadeni dokymenti za A16 i predstoi izdavaneto my, no ne moje da mi kaje v kakav srok 6te stane tova. Iskam da popitam kakvi riskove poemam s pokypkata na takav apartament i kak moga da se za6titq sre6ty eventyalen otkaz za izdavaneto na A16. Ot dosta agencii za nedvijimi imoti se opitvaha da me ybedqt, 4e nqma nikakvi riskove v pokypkata na jili6te bez A16, dori edna gospoja mi zaqvi, 4e ve4e nqma takova ne6to kato A16, 4e ve4e ne se iziskva za kakvato i da bilo deinost (vkliu4itelno i za targovska deinost). Li4no az smqtam, 4e bih si imala dosta glavoboliq pri pokypka na jili6te bez A16, no ne sam sigyrna za sly4aite, kogato e daden hod na procedyrata i prosto se iz4akva re6enieto. Vie kakvo bihte me posavetvali?
Анонимен потребител
Re: vav vrazka s A16
01-06-2006 - 19:45:09
Точно Акт16 няма, ама има "Разрешение за ползване" или "Въвеждане в експоатация" в зависимост от вида на сградата, които заместват Акт16.

Тази сграда след като не е узаконена 10 години, забрави това да стане през следващите 10.

Уточнение
02-06-2006 - 13:23:11
Когато има РП има и А16.
Re: vav vrazka s A16
02-06-2006 - 22:28:41
Blagodarq za otgovoritesmiling smiley Zabravih da spomena, 4e pove4eto ot obektite, stroeni v tazi 4ast na grada sa bez Akt 16. Naskoro oba4e popadnah na grajdanska obqva i kato hodih na ogled, sobstvenika mi kaza, 4e sa vzeli Akt 16 minalata godina. Sgradata e stroena 1999 godina. Zatova i se zamislih za tazi vazmojnost da zakypq apartamenta, sled kato sa podadeni dokymentite i se 4aka re6enieto. Vse o6te oba4e se kolebaq i zatova se obarnah kam vas za savet. Po4ti iz4etoh temite v tazi vrazka vav forymite (i tyk, i v lex.bg). I ne moga da vzema okon4atelno re6enie.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход