Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблем с адвокат

Публикувано от i52 
Re: Проблем с адвокат
12-04-2008 - 20:03:15
Според мен - въпрос на мнение - стойте си при него - той е виновен,със сигурност го осъзнава, и сте се постарае повече.Знае ли човек на какво друго сте попадне.Но му кажете, че ще му платите адвокатският хонорар накрая,при свършена равота.А тогава ще му платите, ако му платите.Да ви съди.
И ,все пак, накрая разкажете случая във Forum lex.И името му напишете.
Аз лично така щях да постъпя
Това е безобразие
Re: Проблем с адвокат
12-04-2008 - 20:07:20
Там ти е грешката, че си мислиш, като в производството...
i52
Re: Проблем с адвокат
14-04-2008 - 20:36:54
След няколко дни колебание реших да послушам Fabia и да оставя адвоката да продължи делото,което вече е задвижено.Във форум lex разказах за случая и съжелявам за това-казаха ми,че гарван гарвану око не вади и че там не трябва да търся помощ или съвет.Не ми се хващали на приказките и т.н.По вече няма да ги безпокоя.Добре,че не споменах имена.За сега това е.Дано всичко приключи,най после...
Бъдете здрави,за да помагате!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-14 20:38 от i52.
Re: Проблем с адвокат
15-04-2008 - 09:14:50
Преди година - две във форум lex наистина можеха да се получат ценни съвети - много пъти сам прибягвала до тях.В последо време там само се заяждат - с питащите и помежду си.
Но, това пак е инфо за теб - че няма смисъл да се оплакваш никъде,нищо няма да му направят - само сте хабиш нерви.Затова - извади най - добтото от ситуацията си, с наи - малко разходи.
Успех
Re: Проблем с адвокат
15-04-2008 - 14:41:09
avatar
i52 Написал:
-------------------------------------------------------
> След няколко дни колебание реших да послушам Fabia
> и да оставя адвоката да продължи делото,което вече
> е задвижено.Във форум lex разказах за случая и
> съжелявам за това-казаха ми,че гарван гарвану око
> не вади и че там не трябва да търся помощ или
> съвет.Не ми се хващали на приказките и т.н.По вече
> няма да ги безпокоя.Добре,че не споменах имена.За
> сега това е.Дано всичко приключи,най после...
> Бъдете здрави,за да помагате!

Съжалявам да го кажа,но начина по който постъпваш е типичен за болшинството българи,а после ревем и проклинаме българската държава и действителност.
Защо не написа името на този адвокат,ако това което споделяш е истина? Така ще предпазиш някой друг наивен клиент.......
Защо не подаде оплакване директно в САК?
За разлика от държавните звена,САК пази доброто си име и съвсем не се хвърля да защитава прегрешилите. И без това адвокатите са много- така се разреждат редиците им......... winking smiley

i52
Re: Проблем с адвокат
15-04-2008 - 18:26:02
Приемете,че просто се изплаших,тъй като не зная срещу какво се изправям.И колко още неприятности бих си навлякъл.Най страшен е непознатият враг!...А и като че ли претръпнах и се примирих със жалката действителност.Вижте "commandor"от другия форум/lex.bg/как тържествува само.Сякаш неговото име съм премълчал...
Re: Проблем с адвокат
15-04-2008 - 19:13:57
Commander се заяжда с всеки и за всичко.Преди него имаше друг подобен,които се беше видиотил от заяждане.Мисла, че е същият, но си е сменил името.
В този форум пишат начинаещи адвокати, с много свободно време.Или студенти по право които се смятат вече почти адвокати и се заяждат с хората.Хич не им се впрягай.Но понякога може да се получи ценен съвет - зависи кой сте отговори.


[lex.bg]
Re: Проблем с адвокат
16-04-2008 - 15:30:35
avatar
i52 Написал:
-------------------------------------------------------
.Вижте "commandor"от
> другия форум/lex.bg/как тържествува само.Сякаш
> неговото име съм премълчал...

Ами ако е така? Знаеш ли каква услуга му правиш?
i52
Re: Проблем с адвокат
16-04-2008 - 16:21:20
Не,не е той!
Re: Проблем с адвокат
14-05-2008 - 13:10:19
a za kakvo e deloto vse pak kaji moje da se okaje che razhodite shte ti badat poveche ot prihodite.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход