Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на НЕО - Възрожденска къща
05-08-2012 - 23:41:40
Поздрав на всички строящи новодомци,
Ето за мен строителен сезон 2012 г. дойде и че даже и приключи. За онези които проявяват интерес ето и няколко фотографийки:[baigeto.snimka.bg]

Какво свърших?
Монтирах пврвазите на прозорците. Взеха ми 1200 лв. материал и труд. Видя ми се много, но това беше най-добрто което намерих.
Довърших дувара. Дигнах една малка барака в едното кюше на двора. Стана хубаво и кокетно като миниатюрно къще.
Вътре: Прозвъняване на Ел. инсталацията. Шпакловка на кутии, куфари. Стълби. Монтаж на секционна гаражна врата. Това последното го правиха денят след като отпатувах и разбира се объркаха нещата та догодина ще оправям мазалото.

Шкембето!, ах шкембето! А бирата!!! Който има път да спре на ЖП гарата на Иваняне в кръчмата на Лазо. На пръв поглед лъже с неугледният си вид, но шкембето е върха, готвеното също. А персонала изключително любезен и дружелюбен.

Ееех*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Построяване на НЕО - Възрожденска къща
06-03-2014 - 18:19:01
Ееех, защо не ви бях видял форума преди 3-4 години и започнах и аз сам да си строя подобна къща, като си измислях всичко сам. Само едни цигани ми се натресоха уж майстори да редят камък и със всичкия си акъл ги оставих сами да работят след първите няколко иззидвания.Като видях сетне каква са я свършили щях да стрелям...не във въздуха!.Нататък продължих сам, като само на майстори за покрива се доверих и на външната мазилка - това не го мога.
Ще постна и няколко снимки но не съм готов сега.
Идеята ми беше да си пренеса близо до София една полувъзрожденска къща, направена с малко пари и мнооого собствен труд.
Re: Построяване на НЕО - Възрожденска къща
06-03-2014 - 18:23:11
Re: Построяване на НЕО - Възрожденска къща
07-03-2014 - 02:08:40
Ха, вече я позабравих ноята тема. И във форума рядко влизам. А ти Старче, защо не сложиш малко фотографийки? Къде е къщата?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход