Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 03:45:48
В едно от предишните си мнения споменаваш за семейство м/у турчин и християнка. Ако ти си християнският елемент в този омешан брак ще те разбера, макар и с погнуса, но моля те стига с тази блудкава история.
В България ибрикчии бол, сигурен съм, че ще намериш сродни души, но тук си объркала мястото. Така че, ако те интересува давай по темата и не ни занимавай с деликатните си чувства.
Виж горният цитат.


Гето, да нямаш нещо общо с Болен Сидеров???Ако е така ще те разбера, макар и със съжаление. Имаше и още един пост достоен за наръчника на "атакиста", но явно си размислил и си го изтрил. Пак ти казвам, това не е онзи форум. От както всички почетохме кончината на Пешо,( Бог да го прости)и дори някой хора се разкаяхме за изпуснатите думи-форума според мене пое друг курс на поведение. Опитай се да влезеш в тон. С уважение: Дон без балтон.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-21 03:55 от Don Balon.
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 04:34:41
Дон,
Няли не mислиш, че някой някоmу трябва дя дава обяснения? ако искаш да бъдеш джентълmен и до таm толерантен приласкай клетата mоmа и кажи че той Гето е лош националист и ти не си като него. Но преди това прочети постовете на mоmата и ако все още не ти пука mисли каквото щеш, но mоля те не влизай в ролята на служебен защитник, аз съm до тук и няmа да ви преча.

Поздрав,
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 09:18:44
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако погледнете през лупа снимките на s_opit ще се
> убедите, че мястото им е точно тук. Нека всички
> дружно помогнем в борбата му срещу мухъла. Какво
> по-възрожденско от "БОРБА СРЕЩУ МУХЪЛА"
> включително и в душите ни!


Ами помогни да ги уголемя, че да не се гледат с лупа smiling smiley Аз сериозно моля за малко помощ *sos*
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 10:07:07
Възрожденските къщи. Най естественият декор за най-българските творби на нашите писатели от възрождението. Едно време в музикалният театър се гледаше оперетата БЪЛГАРИ ОТ СТАРО ВРЕМЕ. Като поотраснах, вече я бях гледала няколко пъти и после разбрах, че Любен Каравелов я бил писал. (Съвременник на онези наши ВЕЛИКИ НАЦИОНАЛНИ ГЕРОИ, които се пишат разбира се с ГЛАВНИ БУКВИ и нямат нищо общо сас съвременните ни такива клоуни). Ако не се лъжа той е роден в Копривщица и там, до колкото помня се намира неговата къща музей - ТИПИЧНО ВЪЗРОЖДЕНСКА и ТАКА ПРЕКРАСНА КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ. Та бих отишла пак да гледам тази постановка. Но не съм ходила да проверявам какво дават в музикълният театър, т.к. ме е страх , че е западнал и ще се разочаровам. Не че съм люботелка на театрите. Почти не (т.к. драмата и в живота е прекалена та да се товарим с още), но има неща които не биха ми омръзнали.

Та ето какво е написал този ВЕЛИК БЪЛГАРИН ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ:

“Обичам те, мое мило отечество! Обичам твоите балкани, гори, сипеи, скали и техните бистри и студени извори! Обичам те, мой мили мили краю!Обичам те от всичката си душа и сърце, ако ти и да си обречен на тежки страдания и неволи... Ти си оная благословена земя, която цъфти, която е пълна с нежности, със сияние и величие... ти си ме научила да плача над всяко едно човешко нещастите – а това е вече много за един човек... ”

А сега, Скъпи сафорумци, сравнете това родолюбие, тая любов, всеобхващаща и преливаща и така заразяваща,... с постовете (изтрити и неизтрити) на някои тукашни НАРОДОИЗЯВИТЕЛИ.

Не го пиша заради тях, а заради нас, защото е казал Исус Христос : ПО ДЕЛАТА ИМ ЩЕ ГИ ПОЗНАЕТЕ

Обичам те, мое мило отечество!

PS:И да се виждат повече такива къщи, за мен е като да съм в скамейката пред сцената на оперетата, а представете си, живеейки в такава къща - то би било като да си участник и не наблюдател в самата оперета !!!!!!!


:loveu:



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-11-21 10:09 от daraia.
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 20:17:20
Миташки ,
успешна работа и чакаме снимки . Снимай на поразия. smiling smiley
Re: Построяване на Възрожденска къща
27-11-2008 - 08:14:10
avatar
Във връзка с качаването на снимки.


Ако снимката , която искате да сложите е не на компютъра Ви, а на друг сайт кликнете на "Картинка" в менюто по-горе.


Ако искате да сложите снимка от вашия компютър. Има сайтове от типа на този: http://imageshack.us където регистрацията не е задължителна и са създадени за бързо слагане на картинки/снимки. В сайтове като снимка.бг е по-удобно за цели галерии.

Там с бутона "Browse" избирате снимка от вашия компютър и може без да правите нищо друго натискате бутона "host it"
След това вземете кода от "Hotlink for forums" и го сложете тук. Това е .
Re: Построяване на Възрожденска къща
27-11-2008 - 15:58:38
Здравейте
Следя темата от 7-8 месеца и научих много меща от вас.
Благодаря от сърце !!!
Пролетта си купих 100г. къща и след като я поляхме многократно се каня да я ремонтирам.
Вече поправих покрива ...надявам се.
Ще започна с вкарване на чердачето вътре, построяване на нов чердак отпред, долепяне на баня,WC и стълба за дилния етаж от дясно. И наи-важното - измазване.

Моля, кажете ми с какво да я измажа така че да хване и предпазва?
Къщата е плет замазан с глина.
следват снимките ...дано успея да ги кача winking smiley
Re: Построяване на Възрожденска къща
27-11-2008 - 16:04:52
Re: Построяване на Възрожденска къща
27-11-2008 - 16:10:47
Re: Построяване на Възрожденска къща
27-11-2008 - 16:14:17
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход