Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Топлоизолация

Публикувано от Стоянова 
Топлоизолация
21-01-2006 - 21:53:14
Моля за съвети, имам да изолирам през пролетта къща в Банско около 1500 м2 външни стени, и бих желала да използвам естествени материали и най-новите технологии в тази област, моля за съвети от вашия форум. Освен външна топлоизолация ще имам и изолация на под и подпокривно пространство за където имам нужда от съвети за материали.
Re: Топлоизолация
24-01-2006 - 14:18:13
По тези всичките въпроси взех да издавам списание www.ka6tata.com
много са въпросите и много отговорите. Ако искате най доброто направете външна изолация с каменна вата. За целта трябва да ви направят проект за да изисквате по него 5 години гаранция. Не се хващайте на майстори без фирми и без да ви издават документ.
Re: Топлоизолация
24-01-2006 - 16:48:23
Здравейте,
Ще се радваме да помогнем. Обадете се на офисните ни телефони 9889040 / 9889041 (София) и ще се постараем да Ви дадем максимално пълна информация на тема изолации + мазилки + сухо строителство.
За каменната вата съм напълно съгласен.
По една случайност съм в редакционния екип на същото списание winking smiley
Re: Топлоизолация
27-01-2006 - 23:15:09
И аз така се информирах, един съсед си направи къщата с вата rockwool, и сега съм убедена че искам каменна вата, видях как става и не е в никакъв случай по-сложно от стиропора. Иначе за мазилките също съм решила - твърдо силиконова! Благодаря
Re: Топлоизолация
28-01-2006 - 22:10:03
Основната дейност на фирмата е проектиране, строителство, ремонти, топло и хидроизолации...Работим с качествини материали /със сертификати/, гаранционен срок. За оферти ecobuild@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход