Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

гипсокартон + сняг = проблем...

Публикувано от DarkRow 
Re: гипсокартон + сняг = проблем...
09-01-2008 - 20:50:28
Вместо да напишеш кво сте установили на място и да отговориш на въпросите от предишните ни постове се опитваш да ни скараш с нниколофф ли?

Итонгът е газобетон. Това означава бетон с мехурчета въздух. Той първо много попива вода и после малко по малко се разрушава от водата. Междувременно събира влагата и завъжда мухъл в нея.
Re: гипсокартон + сняг = проблем...
09-01-2008 - 22:08:19
avatar
Quote

Междувременно събира влагата и завъжда мухъл в нея.
... и това е само видимата част. кой знае колко още истории се завъждат на микро ниво ...
Re: гипсокартон + сняг = проблем...
09-01-2008 - 22:32:05
Кажи му на човека (щото явно вярва само ако и двамата потвърдим), че итонгът не трябва бъде излаган на вода.
Re: гипсокартон + сняг = проблем...
10-01-2008 - 08:23:21
avatar
Газобетона като материал би си изпълнявал добре функциите САМО ако от завода до монтажа не е бил излаган на влага или вода. И веднага след монтажа се запечата. Като гледам как по складовете го вали дъжд и сняг ми става смешно и тъжно едновременно. Още по-тъжно ми е като гледам как потребителите смело го оставят да контактува свободно отвън с атмосферните условия. Мисля че имаше друга тема за итонга затова няма да продължавам да пиша повече.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход