Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Технически камък

Публикувано от rosisd 
Технически камък
05-10-2007 - 22:29:30
Дали идеята ми да използвам технически камък като подова настилка за апартамент е добра?
Знаете ли вносители на такъв камък?
Виждала съм го като външна облицовка на магазини,също така и кухненски плотове.

smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-10-05 22:58 от rosisd.
Re: Технически камък
14-10-2007 - 18:04:54
Наистина ли никой не е използвал камъка за подова настилка?Моля за коментар.. :ami:
Re: Технически камък
17-10-2007 - 06:16:40
Здр., rosisd!

Само на едно изложение в НДК гледах примерно поставена настилка и ми хареса. Сайтът на фирмата можеш да разгледаш ето ТУК. Имам цените им отпреди 2год. и са много скъпи - 110 до 150 лв./кв.м. Сега ми се отвори възможност да науча от един приятел за естествен камък(щото той има цех за рязане и шлифоване), та го попитах какво му е мнението за техническия камък, но той каза, че техническият камък се драска(примерно с ключ). Показах му и ценоразписа на тая фирма, но той казва, че такива цени са много завишени и вероятно сега са ги намалили - наистина към днешна дата в сайта на тази фирма не излизат цените...

Аз си мислех да използвам само малки елементи заради яркостта и блестящите натрошени огледалца, ама за цялостна настилка е много скъпо, ама след като разбрах, че се драска и нещо почнах да се замислям :crazy:
Re: Технически камък
17-10-2007 - 08:20:26
Благодаря ти ,Котарак.....,необходимо ми е мнение,защото съм напълно неориентирана,а мипредстои цялостно обзавеждане на апартамент(и ремонт разбира се),като подова настилка имах предвид входното антре на апартамента.И кухненски я плот също.За плота моя приятелка е доволна.От днес започва стройко в НДК-ще ходя да се интересувам,може и да намеря нещо.Благодаря много! smiling smiley
Re: Технически камък
18-10-2007 - 01:32:50
Да, много добра идея да поразгледаш clap:
Даже може нещо съвсем друго да ти хрумне winking smiley

Да кажеш и на нас, ей spinning smiley sticking its tongue out smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход