Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Мнение за фирма за дограма
04-09-2007 - 22:44:55
Искам да си сложа дограма на 2 стаи и ми е много важно фирмата и дограмата която ще избера да е читава. Спряла съм се на Кьомерлинг PVC и на фирма Uniplast. Какво ще ми кажете за тази фирма, как е дограта и монтажа. Или ме посъветвайте за друга фирма.
Предварително мерсиsmiling smiley
Re: Мнение за фирма за дограма
05-09-2007 - 12:58:29
Аз бих препоръчала нашата - Валда - прозорците изглеждат супер, особено ако ще са в цвят - при тях заваръчния шев е 1мм. Те работят с Рехау. Направиха ни цялата къща, сега още ще ходим да поръчваме още няколко прозореца за мазето..
Re: Мнение за фирма за дограма
05-09-2007 - 13:21:57
И аз може да споделя само хубави неща за Валда - направиха ми 2 врати за бани за предната къща, като смениха за тяхна сметка огледалата на вратите, които ние по погрешка бяхме избрали в различен цветови нюанс...
bnm
Re: Мнение за фирма за дограма
05-09-2007 - 19:44:03
Аз пък да споделя за Skyline.Коректни,учтиви,от взимането на размерите,до монтажа.Всичко беше без грешка.За нас беше истинско удоволствие да сме техни клиенти,съжаляваме,че нямаме още прозорци!Обърнете се към тях и няма да съжалявате!
Re: Мнение за фирма за дограма
07-09-2007 - 11:43:28
Здравейте,препоръчвам Ви немската ПВЦ система на КВЕ. Профилът е немски и се внася директно от Берлин. Нашата фирма работи предимно с него,оторизиран представител сме на КВЕ. Мога да Ви уверя,че няма да съжалявате за този избор. Пишете ми на мейла или се обадете да Ви изготвя ценова оферта- тел: 8326057,
zargani@abv.bg. аКО ЖЕЛАЕТЕ разгледайте и нашия фирмен сайт за повече подробности: www.zargany.com
Re: Мнение за фирма за дограма
07-09-2007 - 11:46:54
Освен това искам да отбележа,че системите Кьомерлинг, КВЕ и ТРОКАЛ вече се обединиха заедно и са един концерн,излизат под общото наименование PROFINE и факта,че се произвеждат само в Германия е гаранция за тяхното безупречно качество.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход