Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обработка на челни дъски за покрив

Публикувано от Iv_dhl 
Re: Обработка на челни дъски за покрив
21-07-2007 - 18:13:13
най дория начин е когато тези които слагат улуците облекат дъската с ламарина с пвц покритие повярвайте това е най доброто и кото трайност и като пари - позваш евтини дъски само ги подготвяш по размер и импрегнат - във времето се държи супер и изглежда завършено с улукал
Re: Обработка на челни дъски за покрив
23-07-2007 - 09:00:20
За това последното въобще не съм се сетил, а не ми го предложи и майстора с улуците. Но с улуците извадих голям късмет, бях поръчал безшевни, поцинковани и мислехме някакво покритие за тях, за да забавим процеса на ръждясване, но ... учудването ми беше голямо като видях доставени алуминиеви (сплав) улуци, най-готиното, че бяха на същата цена като обикновените. Доволен съм, поне за сега, от монтажа и визията. За тест съм сложил едно парче във вода, за да видя как ще се държи, но вече 4-ти ден не е започнало да ръждясва, дано и с "тестовете" на живо да се справят по същия начин, имам предвид, сняг, слънце и т.н.
Re: Обработка на челни дъски за покрив
23-07-2007 - 16:42:12
abe vanka ti za 4 dena li iska6 da rujdqsat sloji im sega malko kiselinkaobduhai gi sus se6oar posle edna lupa i koncentrirai slunce i sled tova gi nakisni v kola pepsi ili koka de da znam ama gledai da e originalna moje i malko mastika tqw reje nali znae6 osobeno sutrin sled edno kilo :}
Re: Обработка на челни дъски за покрив
24-07-2007 - 09:07:16
:} :} :}
Ах, Mr. Дакони, защо трябва да харчим горепосочените течности (без киселината) за тестове, като можем да ги изконсумираме под някоя дълбока сянка покрай реката, мммм... Много си те уважавам, но няма да позволя да разхищаваме течностите напразно :loveu:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход