Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нова строителна система за бързо монолитно строителство

Публикувано от Симеонов 
Re: Нова строителна система за бързо монолитно строителство
28-06-2007 - 11:56:00
Добре тогава ето ви по-точни данни за изпълнението 100кв.м. елемните за стени за три месеца доставка, при положение, че стиропорът е дебел 7см., бетонът в стената ще е 15 см.
Значи 200кв.м. от които 100кв.м. с изолация, 100кв.м. без.

Re: Нова строителна система за бързо монолитно строителство
28-06-2007 - 12:12:42
Ние продаваме само плоскостите "VELOX" и свързващите ги елементи. И можем да ви кажем за момента цена, но тя ще е примерна и няма да отговаря точно на сборната цена от нас и строителя, защото ние не отговаряме за бетона. Стиропор от 7 см. нямаме, но имаме от 5 см и 10 см.
Ако имате желание да разберете за цени, качества на системата и др., моля обадете ни се или заповядайте в нашия офис.
Re: Нова строителна система за бързо монолитно строителство
28-06-2007 - 13:55:17
Ами мен точно цената само на елементите ме интересува. Аз бетон и армировка мога да си изпълня, също мога да правяи и кофраж - интересува ме сам да мога да си направя сметката при какви случаи има смисъл да ви звъня.
Просто искам да сравня с други подобни детаили, които съм изпълнявал. Като примерно - каменна зидария от външната страна, изолация, армиран бетон и тухлена зидария от вътрешната. Технологията е същата само материалите са различни. Съответно и дебелините на стените и вероятно цените.
Технологията не е от 1950 година, а е от времето на Римската империя - зидат се тухлени стени, които се използавт за кофраж , а вътре се пълни с бутобетон.
РАзликата е само, че използватне вместо керамични тухли , елемнит от дърво и цимент, но принципът е същия.
Когато правите реклама във форум и и збягвате да отговаряте на въпроси рискувате да получите обратен ефект от рекламата. А именно си заслужихте следния въпрос:
"Ако използвам 5 см. газобетон, или 12 см. тухла и бетонирам при иззиждането на всеки ред , като за дюбели използвам стоманени заготовки на цена 1,4 лв. на килограм, колко пъти по-евтина ще ми излезе стената от вашия детаил?"
Детайла може да се направи и с фасадни тухлички от външната стена като тогава получавам и готова фасада, която само трябва да се фугира.
Re: Нова строителна система за бързо монолитно строителство
28-06-2007 - 15:22:23
Виждам че сте доста компетентен по тази тема. Ясно се вижда че имате интерес към цените на стрителната система "VELOX" ако искате пратете ми по личната поща вашия и-меил за да ви дам цени, защото да даваме цени на система в публичен форум, без никакво съобразяване с интересите на клиента сроковете и нуждите му е, както неетично, така и представлява форма на заблуждаваща реклама.
Надявм се не съм ви обидил с това, че няколко пъти не ви отговарям точно на въпроса! Дайте си и-меила и ще ви отговоря ако неискате да се обадите или да се срещнем.
Re: Нова строителна система за бързо монолитно строителство
29-06-2007 - 14:06:52
за момента имаме проблем с нашия сайт, за повече информация се обръщаите към нас по телефоните.
Re: Нова строителна система за бързо монолитно строителство
02-07-2007 - 10:11:08
Сайта ни работи отново. Ако желаете го посетете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход