Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гипсова шпакловка върху варосана стена???

Публикувано от smok 
Може ли някой да ми даде съвет-дали мога да правя шпакловка върху варосана стена и ако може,как се прави и трябва ли някаква предварителна подготовка на стената? Благодаря Ви предварително!!! :crazy: confused smiley
Здрасти пич smiling smiley
варху вар нищто не става!!!
Махаш варта-изтаргваш я и чак след това нанасяш шпакловката !

Успех smiling smiley)
Здравей SHL! Благодаря за отговора но желая да споделя с теб отговора на един мой познат гипсаджия.Той ми дава съвет първо да грундирам варосаната стена а след това да се шпаклова с гипсово лепило!!! Ти какво мислиш по този казус? smiling smiley :crazy:
иван
Re: Гипсова шпакловка върху варосана стена???
06-03-2006 - 20:31:12
За тази цел има импрегнант нанася се на стените и после се шпаклова.
Здравей Иван! Зная за този импрегнант но ми кажи къде да го намеря,как се казва и имаш ли опит с него?Повече информация!! clap: :crazy:
Вносител
Re: Гипсова шпакловка върху варосана стена???
09-03-2006 - 15:53:01
Грун "Fixpaint" - на Levis - Бриколаж, бул. Христо ботев 15
Az sym diletant,no i baba znae vyrhu var nishto ne hvashta.E Az mislq za boq ,nqkoi znae li kakvo da sloja?
elementarna podgotovka:
razrejdash lepilo C200 (eftindjos) 15% voden raztvor (150 ml/lit) i majesh s meche da nakisnesh varta 2 ruce, "drupva" za 1-2 chasa i mojesh i plochki da lepish otgore mu.
Благодаря ти за отговора,не се сетих и сигорно нямаше и да се сетя!Страхотна идея стига да си го изпитал!!!? clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход