Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за покрив

Публикувано от novobraneca 
Re: Съвет за покрив
15-06-2007 - 11:39:57
Momcheta, UV luchenieto ne go pravi na prah, a skapva membranata koiato e vutre mejdu plastovete. Taka che na vanshen vid materiala niama porajenia, no vutre veche niama nikoi....v smisal che taia membrana e proektirana da ima jivot pone 15 godini, no v toia sluchai e obrechena na burza smart ako veche ne e zaminala. Dugoto e che membranite na Bramak sa po tehnologiata na slepvane na sloevete t.e. trite sloia na membranata sa zalepeni edin za drug. Sled edna godina podlojena na preki atmosferni uslovia i UV luchenie edva li se e zapazila i niama porajenia (estestveno vidimo niama da ima), no si predstaviam vatre kakvo e polojenieto. Gorniat i dolnia sloi sa PPN (polipropilen) tekstil. Te moje i da sa zdravi, no vatre e micro sloi membrana, koito vsashtnopst e nai-vajnia i toi e mnogo ujazvim. Vaprosnite PPN sloeve, goren i dolen imat za cel da predpaziat membranata ot mehanichni uvrejdania.
Re: Съвет за покрив
15-06-2007 - 13:14:48
Незнам състава и начина на изработка, но факта, че 6 месеца фолиото не протече, говори само добро за брамак.А само да знаете колко много се разхождаха по него просто ви е бедна фантазията :g: и пак издържа мам.... clap: .
Re: Съвет за покрив
15-06-2007 - 17:27:17
Bulgarina ima edna mnogo harakterna cherta, vsichko e na maksimata "Te she mi kajat , kvo da pravim az...". Kak da ti obiasnia che VU to uvrejda neobratimo. Nesluchaino i Bramak sa napisali izdurjlivost na UV 4 meseca ili po-tochno "svobodno izlagane na atmosferni uslovia" 4 meseca.....
Spiram komentara, ne mi se vodiat bezsmisleni polemiki. A tova che sa se razhojdali maistorite kato otkacheni po nego ne e mnogo za radost i povod za gordost. DSobre vse pak che si gi izgonil.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход