Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Архитекти/Проектанти в Бургас

Публикувано от ixeos 
Архитекти/Проектанти в Бургас
08-05-2007 - 13:02:31
Здравейте, някой може ли да ми препоръча коректен, експедитивен и можещ архитект в Бургас, който работи на разумни цени? При това и да не е претрупан от работа. Не съм от града, а и нямам много познати в тоя град. В нета намирам един куп бюра, който си предлагат услугите за проектиране, обаче ей така просто да стреляш напосоки без да имаш ни най-малка престава за работата на човека си е риск. Мерси.
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
28-05-2010 - 11:30:45
Quote
ixeos
Здравейте, някой може ли да ми препоръча коректен, експедитивен и можещ архитект в Бургас, който работи на разумни цени? При това и да не е претрупан от работа. Не съм от града, а и нямам много познати в тоя град. В нета намирам един куп бюра, който си предлагат услугите за проектиране, обаче ей така просто да стреляш напосоки без да имаш ни най-малка престава за работата на човека си е риск. Мерси.

Присъединявам се и аз към това 3 години по-късно питане за препоръка на добър архитект/проектант, който да работи на разумни цени. Трябват ми изготвяне на скица-проект за разделяне на УПИ.
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
28-05-2010 - 14:17:27
Мога да ви препоръчам моя, който ми направи проекта на къщата. Млад, много честен, слуша какво искаш и не се опитва да налага мнението си. Има си екип и работи сравнително бързо. Не вярвам да са претрупани от работа в момента.
Контакти на лични.
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
28-05-2010 - 15:04:21
Избора на архитект не е лесна задача.Аз лично минах през няколко докато намеря моя.Въпреки,че съм от София си харесах архитект от Бургас с който работя прекрасно.С чиста съвест мога да ти го препоръчам и съм сигурен,че няма да те подведе.Човека е разбран,скромен,честен,отговорен и голям професионалист.Мога да кажа само хубави неща за него.Най-добре е да се срещнеш с няколко архитекта да си поговорите,да кажеш какво искаш да ти се проектира да чуеш какво ще ти кажат и сам ще разбереш с кого ще се сработите.Успех в начинанието.
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
28-05-2010 - 15:18:30
На мен ми трябва архитект за изготвяне на скица-проект за разделяне 1 УПИ на 2 УПИ-та, а не за изготвяне на проект за къща или някакво друго строителство. И не знам дали всеки архитект би се съгласил да се занимава с това. Все пак приемам на ЛС или в темата контакти на архитекти/проектанти, от които сте останали доволни.
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
28-05-2010 - 20:31:39
Абре Buzinho от къде изрови тая тема от прахта бре????Чак сега виждам ixeos кога е пуснал темата :]:}:}
За пускане на нови теми все още не взимат пари :]:]:]
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
30-05-2010 - 12:01:47
Хахахаха:]За темата....
Иначе "онзи"архитект от Бургас,който препоръчва Безопит е наистина такъв,какъвто го описа!И аз го познавам!
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
08-01-2011 - 20:44:28
моля даите ми координати на вашиа проектант.Много благодариа предварително!
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
08-01-2011 - 21:44:00
Ае...от къде ги ровите тия теми....
В момента архитектите изобщо не са зарити с работа.Не е като едно време.
Второ...което явно е проблем на гилдията като цяло...от всички вписани в камарата архитекти,надали има и 20-тина,които са се престрашили да пуснат собствен сайт и да представят работата си.Защо....ми е пълна загадка.
Re: Архитекти/Проектанти в Бургас
08-01-2011 - 22:01:53
Явно не са на зор.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход