Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 22:50:30
Злат-не е вярно. фугите в стъклокерамичната облицовка за идеалното място за залепване на бактерии и водорасли, докато на полипропиленовите стени-не могат да залепнат, тъй като са много гладки (но не пързалят)...А филтърът не може да бъде мощен и по мощен-това важи за помпата-а това са съвсем различни неща-уверявам те ! winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 22:56:16
За филтъра си прав , не съм специалист, но исках да кажа че може да се избере по качествен филтър и съответно по скъп. Но за облицовките сам казваш че полипропилена е по добър по отношение чистотата, т.е. не е ли това фолиото което се слага точно на сглобяемите басейни. Или с други думи с фолио поставено върху метална конструкция е по хигиенично и можеш да го замениш когато се налага с друго. /Само това би могло да бъде достатъчен довод да си направя точно сглобяем басейн, защото вече не искам да чуя словосъчетанието "майстор -фаянсаджия". smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 23:14:18
полиприпелена е грубо казано пластмаса с дебелина от 1,7 см-въобще не става въпрос за фолио-както разбираш...
Виж ТУК
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 23:24:13
zlat Написал:
-------------------------------------------------------
> А по отношение на ГОЛЯМАТА ВОДА, отиди на
> Приморско в разгара на сезона на южния плаж, мини
> по това отвратително мостче, погледни надолу
> рекати и всичките й гадории и после бас държа, че
> ще си направиш басейн и няма да искаш да видиш
> море.

За мен удоволствието от морето никога не е било да се пържа на пясъка или да играя карти под чадъра и да викам "Пепи , донеси четири бири ". Ако не си изпитал удоволствието за което говоря , просто нямаме база за разговор.

Естествено басейна е нещо незаменимо през лятото , когато си далеч от морето.

Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 23:39:45
Злат, колко струват тези басейни и колко кубика са ?
А, Аргонавтче-според мен най-добре е басейна да е близо до морето и цяло лято и ти да си там... А това за бирите-какво му е лошото-стига да има Пепи хих clap:
Re: Искам да си построя басейн
30-12-2007 - 00:11:07
Наската ,
Тук само цапаме темата за басейна . Аз наистина не съм привърженик на басейна , защото морето е до нас и изживяванията са различни. Винаги съм се чудел на това да си на 20 м от морето , а да се къпеш в басейн.

Сигурно и на мен ще ми се наложи да правя басейн напролет в имота , който строя `и е за продан.

Това с бирите е култова реплика от филма "Оркестър без име".
Re: Искам да си построя басейн
30-12-2007 - 00:29:03
Е тогава един приятелски съвет-ако ти се наложи-да не се вържеш на Нола 7-че така "цакат с топла бира..." Ако разбираш-какво искам да ти кажа... winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
30-12-2007 - 00:32:13
Привет. Линкове със снимки на басейни правени от нас.
[www.sechkov.com] излезе около 70 000 лв. Хубава пречиствателна станция, от там и повече работа повече пари и т.н.

[www.sechkov.com]



ЕТ" Георги Сечков"
0887224717;9277049
www.sechkov.com
С удоволствие ще Ви отговоря на въпросите, чийто отговори искате да знаете.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-30 00:34 от sechkov.
Re: Искам да си построя басейн
30-12-2007 - 22:37:59
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> Злат, колко струват тези басейни и колко кубика са
> ?
> А, Аргонавтче-според мен най-добре е басейна да е
> близо до морето и цяло лято и ти да си там... А
> това за бирите-какво му е лошото-стига да има Пепи
> хих

Тук има малко информация от едната фирма
[88.198.202.242]
www.unipool.de Тук ценовата листа е на отделен файл
www.yapool.de Тук има и цени
Re: Искам да си построя басейн
31-12-2007 - 13:20:36
Злати, на мен немския не ми е стихия, но ако разбирам правилно-примерно 8х12 метра струва около 1300 евро.
Допълнително кратушен филтър, стълба, изкопни работи, бетонни работи (ако няма да е над нивото на терена)-абе общо сигурно да излезне 3 500 евро. При тази цена може би наистина си заслужава да опиташ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход