Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
28-12-2007 - 23:54:35
Их, че хубава тема стана тая за басийна-посред зива хих. :}
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:09:54
Ами аз бях доста разколебан между форума тук и филма с Джеки Чан за някакъв смокинг. Там във филма нали се сещаш все го гонят и той все ги бие ...... , а ние тук толкова сериозни теми дискутираме ......... дано не се е обидил някой. winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:25:04
Абе то на Джаки му е лесно-сигурно си има и вътрешен и външен басейн, ами ние с гайдите ?! :cry:
Абе, ако някой се обидил, то нищо не разбира нито от басейни, нито от комини-та какво е басейна без настроение-просто една голяма локва... :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-29 00:26 от Naskata.
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:30:26
Много си прав , ама да ти кажа под секрет - лято идва. winking smiley
Пък аз басейна го недолюбвам , защото съм любител на "ГОЛЯМАТА ВОДА" winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:36:26
... и яхтите... clap:
Ех... spinning smiley sticking its tongue out
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:43:22
Виж как ги разбираш работите. clap: Едното без другото неможе , а като прибавиш и малко риба , ама отстреляна ........ winking smiley

Отивам да си помечтая малко , че и утре работа ме чака.
До скоро!

Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:46:10
Сладки сънища !
хи хи :}
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 00:50:29
Наската , нищо не казахме за русалките , ама то се подразбира , че да не вземат да се разсърдят . winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 22:22:18
Филтрацията на басейна няма нищо общо с облицовката. Щом искаш сериозно и качествено филтриране ще си сложиш по мощен филтър. Но дали ще е с плочки, стъклокерамика или фолио не мисля че е от голямо значение за чистата вода, само е от значение за цената.
Re: Искам да си построя басейн
29-12-2007 - 22:25:34
А по отношение на ГОЛЯМАТА ВОДА, отиди на Приморско в разгара на сезона на южния плаж, мини по това отвратително мостче, погледни надолу рекати и всичките й гадории и после бас държа, че ще си направиш басейн и няма да искаш да видиш море.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход