Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 22:58:56
Misioner Написал:
-------------------------------------------------------
> е... всяко чудо за три дни, дето се вика... ако
> съм пропуснал да изтрия някое от техните съобщения
> пратете лс с линк, че два пъти обиколих форума
> вече


Не можах да разбера какво триете и защо триете.
Нещо некоректно ли е било написано? Или може би подвеждащо?
И защо всеки от нас да не може да го прочете?
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 23:18:31
Ставаще въпрос за реклама на фирма за строителство с оставащ EPS кофраж (или иначе казано стириопорени тухлички) Доколкото аз съм разбрал този форум е да се споделя опит и идеи за строителството от хора работещи и ентусиасти. Явни реклами като тези, които вече ги няма бяха от сорта - най-доброто за Вас ще е тази система... Нямам нищо против конкретната системата - доста чета за този вид строителство и винаги ми е интересно да чета за него, но в случая беше явна реклама на фирмата, при това лоша. От 10-тина години се занимавам с реклама и само веднъж съм използвал думата "най-.." и съм имал проблем. Няма как да си "най-" - винаги ще има аспект или възможност някой да е "по-най.." от теб. Така че това говори за определено "изхвърляне" на тази фирма (и това беше в 20-30 теми - във всяка тема - това е "най-доброто"winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 23:34:40
avatar
Винаги съм бил да се запознават хората с нови технологии, особено ако спестяват усилия и средства, но мразя елементарно манипулативното поднасяне на информация. Това се усеща и обижда хората от форума и според мене не е редно.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Искам да си построя басейн
13-10-2009 - 16:01:57
Днес ми излязоха 50 басейна във Варна има ли мераклий за помощ немога да смогвам
*sos*
Re: Искам да си построя басейн
13-10-2009 - 19:01:42
avatar
Ами давай да помагам щом имаш нужда от помощ...... *yes*

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
14-10-2009 - 19:56:46
Много Гоголи по тая Варна бе...
Re: Искам да си построя басейн
14-10-2009 - 20:15:37
avatar
То Гогол си е един,другите само гледат и пишат несериозни неща..... *huh*

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
09-11-2009 - 18:33:51
Дайте идеи как да се "облече" един басейн с някаква разглобяема конструкция,за да може да се ползва и през зимата,като се свърже с топла връзка с къщата. *huh*
Abu
Re: Искам да си построя басейн
09-11-2009 - 18:46:56
Re: Искам да си построя басейн
09-11-2009 - 19:14:10
Шатрата е много добър вариант за зимен басейн.Другия е някакъв вид газебо...ама то вече не е разглобяемо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход