Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
26-05-2009 - 21:52:22
Това с пълненето на тръбите не го знаех, а е просто и логично... Пак благодаря за хубавите думи, но мисля, че сме на най-ниското стъпало от басейните.
LKK
Re: Искам да си построя басейн
26-05-2009 - 22:07:06
Не знам колко ниско е стъпалото, но за децата е идеално, а реално те най-много му се кефят.
Поне няма да имаш ядове с напукани замазки, проблеми с хидроизолацията ......, не е необходимо да го декларираш в общината
Re: Искам да си построя басейн
26-05-2009 - 22:31:46
Вече виждам задаващ се проблем с "хидроизолацията". Май споменах че под него сме оставили тръба за сифон за следващия басейн. Есента махнаме едно ъгълче от фибрана одтолу, за да стигнем до тази тръба за да го източим до дупка. При слагането парчетата фибран (знам че е правилно XPS) не паснаха хич, но не им обърнахме внимание. Фолиото сега така се е опънало по неравностите, че очаквам всеки момент да е края... Съжалявам, че утре заминавам за 10-тина дена и няма да мога да снимам и да ви покажа силата на водата.
Re: Искам да си построя басейн
27-05-2009 - 21:23:30
Аз също искам да сложа такъв басейн,докато построя истинския.Някой може ли да ме насочи какво да купя-хем да не е много скъпо,хем да е надеждно.И каква водосмукачка трябва.
Re: Искам да си построя басейн
27-05-2009 - 22:47:06
Водосмукачката ми е тръбата с четката на прахосмукачка (има и купешки - 20-30 лв бяха). Тръбата влиза в дебеличък маркуч (като за нея), потапям ги в басейна да се напълнят с вода, затапвам с ръка изхода, бързо го прехвърлям през борда в дупката за канала. На истинските басейни маркуча на водосмукачката се завива към дюза в стената и водата не отива в канала, а към филтъра, но на тоя не става дюзата (такава струва 45 лв?!?)

Един приятел миналата година си купи подобен

но по-голям ( и помпата е по-голяма естествено). Мисля че беше 5,50 м диаметър на 1,10 дълбочина. Един път го разпъна и напълни и после го прибра. Двора му е малък и отвсякъде с дървета и въобще не можа да се стопли. Сега съм сигурен, че ще го продаде, но не мога да Ви дам телефон (наскоро го смени). Ако искате ми звъннете на 088 725 22 91 за да Ви имам номера и да му го дам като го видя.
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 11:37:00
avatar
Абе вие последните двама - да не сте се наговорили бе....?
Стига реклама - дайте да видим какво сте построили па тогава да говорим.....
Имам чувството,че се познавате ,а рн777 като го гледам на 2-3 места едно и също е писал.Колега стига с това копи-пейст молим.... *yes*

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 11:39:27
е... всяко чудо за три дни, дето се вика... ако съм пропуснал да изтрия някое от техните съобщения пратете лс с линк, че два пъти обиколих форума вече smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 12:35:09
Голяма игра е било на ph777. ама после и на Misioner да ги изтрие. Дето се казва "Оти ги ручахме тия жабета?".. clap: :} clap:
Abu
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 13:40:23
Този и следващите коментари се отнасят до изтритите съобщения.
Re: Искам да си построя басейн
31-05-2009 - 19:13:54
avatar
clap: clap: clap: clap: clap: *rose* *rose* *rose* *rose* *ok* *bow* *bow*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход