Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 15:17:13
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз си мислех,че това е форум за мнения и споделяне
> на опит, а не рекламен пул, ама....
Подкрепям! clap:
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 17:34:17
Абе n.nikoloff къде си виждал по света да се рекламират престижни марки като Rolls-Royce, Ferarri, Rolex никъде. Това е така защото най-добрите нямат нужда от реклама. Те се рекламират чрез качествения продукт, които произвеждат с до животна гаранция. Така е и с момчетата от ТЕМЕНА, че са най-добрите, най-добрите са в България
защото предлагат само качествено испанско оборудване на световно ниво. Аз съм доволен от тях, вече 8 години сме заедно, препоръчвам на всички в този динамично развиващ се бранш просто да пробват качествените им стоки.
Успех!

Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 17:57:33
avatar
:} :} :} :} :} :} :} :} :} eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley :} ......
А казваха на мен ,че не съм бил скромен.....
Аз като ваш клиент не съм на същото мнение,но ....... clap:

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 18:34:35
avatar
:} :} :} :} :} Не знам от Темена дали въобще разбират от басейни, ама определено развеселяват обстановката... Особено когато пишеш за себе си в трето лице, даже и множествено число...... Аз знам кои са най-добрите и знам и защо, знам и кои са след тях, ама наистина не съм чувал за таз Темена или както беше там. Абе момци, след около 2-3 седмици почвам да правя едно малко аквапаркче с основна водна площ около 2500 кв.м. и общо спомагателна около 1500 кв.м. ... като сте толкоз добри дали да не ви взема за подизпълнител, а..... smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 18:55:45
Николов, кои са най-добрите ?

Ако трябва да съм честен-моя басейн е оборудван с Астрал, ползвам и химията на СТХ.
Това което обаче ме дразни в Темена (като търгт.представител на Астрал, СТХ) е надутите им до небесата надценки. Много алчно Господа !!!
Излиза ми по-евтино да си внасям химия от Гърция, отколкото да плащам двойно и тройни цени...
Може би, трябва да намалите отстъпките на разните му там фирми с които работите за сметка на крайния потребител...
Иначе и Вие ще замацате свещите в скоро време и тея от Испания няма да са доволни от това и търговската ви политика...

За сведение:
[www.ctxchemicals.it]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-15 19:08 от Naskata.
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 19:27:26
avatar
Naskata,

Определено под "най-добрите" имам в предвид не една, а между 5 и 10 фирми макс. След това има среден клас фирми. Обаче в тази моя т.нар. класация критериите са българския персонал на фирмите, а не кой на кого от чужбина е представител. Много често българските фирми, да ги наречем инсталатори, прецакват с работата си впечатлението от иначе добрите съоръжения.
Това е.
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 19:36:24
Ами то винаги има някой който да се из..ака на метеното...
Нали знаеш...
Иначе между нас казано-световните лидери в производството на оборудване за пл.басейни са точно 3-немска, американска и испанска. Последната като пазарен дял държи над 70 %

Обаче чудя се, защо няма български производители-примерно на химията...
За заводите в Димитровград, ще е детска игра да произвежда хлор на гранули, алгициди, а пък да не говорим за натриев бисулфат...
Е дано и това да се случи скоро...
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 19:40:09
avatar
Ами по времето на социализма се правеха в Стара Загора, доколкото знам, ама сега завода не бачка. Щото и по време на соца си имаше басейни.. smiling smiley winking smiley winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 19:44:40
Е, едно време , слагаха хлорна вар с чували и като излезеш от него-очите като понички, а косата изрусена winking smiley
Обаче пък всеки басейн си имаше лаборантка. :} В близкия до нас беше ...ехей..

Ех... sad smiley
Re: Искам да си построя басейн
15-09-2008 - 19:48:36
avatar
Малко оффтопик: думите хлор и Димитровград, употребени в едно изречение определено ми напомнят за едни събитя отпреди около 20 години в близост до Химкомбината. Само който не е бил обгазяван с хлор той не знае какво е... sad smiley sad smiley sad smiley :cry: :cry: :cry:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход