Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 20:42:17
avatar
Може ли все пак да ми кажете кои са вашите изпълнени басейни...И къде?
Обещавам да видя,проуча и да обсъдя.... smoking smiley spinning smiley sticking its tongue out confused smiley
И знай колега - Акватек за момента са най добри...и още нещо - фирмите за басейни са повече от 2 във варна - просто не се лъжи така повече....
Дори и с главни букви.... winking smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 21:01:30
ТИ АКО СИ ПРОФЕСИОНАЛИСТ В ЗАНАЯТА СИ ЕДВА ЛИ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЛАГАШ ОБОРУДВАНЕ С НЕЯСЕН ПРОИЗХОД НА ТВОИТЕ КЛИЕНТИ ПРАВЕНО В НЯКОЙ ГАРАЖ В КИТАЙ ИЛИ В ИЛИЕНЦИ ВЕДНЪЖ ЛЪЖЕШ КЛИЕНТИТЕ СИ ВТОРИ ПЪТ СЕБЕ СИ КАТО СИ МИСЛИШ ЧЕ СИ СПЕЧЕЛИЛ ОТ ТЯХ 200% И ТРЕТО АЗ ТРЯБВА ДА ХОДЯ СЛЕД ТЕБ ЗА ДА ТИ ОПРАВЯМ БАКИИТЕ И ГОРКИТЕ КЛИЕНТИТЕ ТИ ДА СИ ДОПЛАЩАТ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ БИЗНЕС ТИ САМО ИМИТИРАШ ТАКЪВ НО ДО КОГА???
КЛИЕНТИТЕ ИМАТ ПОСЛЕДНАТА ДУМА НЕКА ИЗЧАКАМЕ 2 ГОДИНИ.
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 06:43:24
avatar
clap: clap: clap: :} :} :}
Не се познаваме ,а продължаваш да твърдиш ,че е така при мен ,а не при теб - така ли?
За разлика от теб аз добре зная кои сте...
Това ,че са ти промили мозъка и ти продължаваш да си мислиш че всичко което залагаш не е от китай си е грешка - ама кво да те уча щом само по етикет гледаш мястото на производство...!
Ако полагаш всичко така както казваш - вдигаш себестойността на материалите до висините и няма нормален човек в БГ който да може да си го позволи....
Ха сега реши дали съм прав - аз това за себе си го знам....
И все пак чакам да видя твои обекти....Не се сърди!
Мои басеини имам от 6-7 години и си ги поддържам сам - не желая друг да пипа това дето с две ръце съм вдигнал....
И си нося сам отговорностите.... :ami: :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 08:01:28
avatar
Колега ardata, писането във форума с главни букви е развностойно на крещене на висок глас наживо. Моля оправи си тона, защото обиждаш хората във форума. И по-кротко с рекламата. Не че е лошо да си рекламираш нещата, ама да плюеш по конкуренцията е грубо, невъзпитано и говори за нисък морал и невежество в бизнеса. Със сигурност, когато направих първия си басейн 1994г не си знаел, че има такъв бизнес, ама не съм тръгнал да те плюя. Познавам доста производители на съоръжения, особено зад океана, където е най-големия пазар и най-жестоката конкуренция. Познавам и доста производители на "химизация", а за да могат колегите да ползват и да внасят такива химикали голяма заслуга има екипа с който работя, защото в категоризирането и сертифицирането бяхме първи и прокарвахме пътеките за "великите" фирми, дето дойдоха наготово на пазара. Но нито съм тръгнал да се правя на велик, нито нищо. И това нямаше да го пиша, ако не беше ме провокирал с твоите глупости. А тази фирма въобще не съм я чувал, а аз бая чувам.....
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 10:25:10
Не искам за заемам позиция към някоя страна но държа да кажа категорично че Астралци имат много добро оборудване и химия е нее най-добрата в света но зависи каква цена искаш да платиш и да спечелиш.
Работя в КК Албена и тук 90% от оборудването на басейните е Асралско говорим за около 40 басейна а сега се натикаха Нола7 и всичко е с краката на горе изливат се на ден стотици литри течна химия басейните са като атомна бомба вони ужасно на хлор от 20 метра докато ползвахме химията СТХ на Астрал всички отговорници на басейни пееха и работеха още веднъж се разграничавам от мненията горе и изказвам лично мое а който има уши да чува неможе да се поддържат басейни с белина и солна киселина в 21 век а и забравих и син камък вместо алгецид супер професионално нали? confused smiley
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 10:49:55
Колеги няма смисъл да спорите изтеглете си от тук каталога на Темена за2008 г. с цените www.aquamarltd.com/bg/pdf/temena.v.2008.pdf и си направете съпоставка кое е китайско или испанско а най-добрее да отидете на място в складовата им база уверявам ви че е много голяма може би има един декар площ и се убедите в качеството на предлаганата от тях продукция лично аз вече 6 година работя само с тяхното оборудване просто за инфо. за заядливите колеги айде чао.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-30 10:50 от simkata.
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 16:24:13
avatar
Симка,а работил ли си с Изомат?
Що казваш че тяхното е по добро- при положение ,че миналата година за Созопол краката ми целуваха за читаво хидро?Нима лесно забравяте?
Най малкото не е колегиално така-но сме хора и пак ще помагам щом мога...
Другото са глупости - все пак един живот живеем и само за една заплата не бива да си разваляме отношенията....
Пък знаеш ли - може в един момент да ме потърсиш и да заработиш с мои неща....!
Знае ли човек!? winking smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 21:18:54
http://www.astralpool.com/sites/en/index.html

ТОВА Е САЙТА НА ОРГАНИЗАЦИЯТА КОЯТО СТОИ ЗАД ГЪРБА НИ И ВИНАГИ ЩЕ НИ ПОДКРЕПЯ ИСКАМ ДА ВИДЯ КОЙ ПОДКРЕПЯ НОЛА7 ИЛИ АКВАТЕК МОЖЕ БИ ЗАД ГЪРБА ИМ СТОИ ЦЕЛИЯ КИТАЙСКИ НАРОД И ТОВА НЕ Е МАЛКО ТА ТОЙ Е ПОСТРОИЛ ВЕЛИКАТА КИТАЙСКА СТЕНА А МОЖЕ БИ СЛЕДВАЩОТО ВЕЛИКО НЕЩО КОЕТО ПРЕДСТОИ НАВЯРНО ЩЕ Е ДА ИЗМЕСТЯТ САЩ ОТ ПЪРВОТО МЯСТО ПО МЕДАЛИ НА ОЛИМПИАДАТА



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-30 21:40 от ardata.
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 22:24:22
avatar
Ей ,Симка - на тва му се вика комунизъм или промит мозък....
Явно годинките са ти малко щом говориш така....
Ако желаеш да ходиш в щатите - моля подай документи за зелена карта....
Там пак ще работиш с Китайско и ще те отучат да пишеш с главни букви....
Ех,божке глупави са ни младите бе хора......!
Ако пък си мислиш ,че се чувствам гузен или уплашен от тона ти - прав ти път....
За твое сведение тежа 136 кг и съм 191 см ....и хич не ми вървят такива приказки....
Пък ако ще и АЛбания да стои зад теб.....
:g: smoking smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
30-07-2008 - 23:12:01
avatar
gogol, много време отделихме за тия самозванци!!!!!

(май сме от един калибър smiling smiley е, аз съм по-къс с около 10см, ама нейсе smiling smiley )



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-30 23:14 от n.nikoloff.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход